Історія відомого швейцарського бренда Swiss Military Hanowa розпочалась у 1961 році, коли Ханс Нол (Hans Noll) зайняв посаду директора з продажів на невеличкому підприємстві з виробництва годинників у місті Біль. Підприємницький талант Ханса Ноля допоміг йому здійснити свою мрію, і в 1963 році разом з дружиною Елізабет він відкриває  власну годинникову фабрику.

Назва «Hanowa» була створена із перших двох літер им`я та прізвища власника HAns NOll та английського слова «годинник» – WАtch. Під новим логотипом розпочалося виробництво доволі незвичних годинників у вигляді каблучок, підвісок, кліпс. Наприкінці 80-х компанія починає виробництво спортивних моделей в доступному ціновому сегменті. Яскраво вираженний «чоловічий» дизайн годинників вирізняв їх серед ассортимента конкурентів. А їх якість та надійність дозволили молодому швейцарському бренду завоювати популярність за короткий час.

В 1990 році Ханс Ноль реєструє нову торгівельну марку Swiss Military Hanowa. Під новим брендом виготовляються спортивні годинники для активних та сучасних людей, що цінують не тільки високу якість та багатофункціональність, а також і модний дизайн. В хронометрах компанії Hanowa втілені найкращі якості Швейцарської Армії - надійність, витривалість та  високая точність. Саме такий годинник николи не підведе свого власника навіть в найекстремальніших ситуаціях.

З появою бренда Swiss Military Hanowa почався новий етап успішного развитку компанії Hanowa. Сучасний ассортимент марки Swiss Military Hanowa складається з численних коллекцій. Особливою популярністю користуються серії Ace Chrono, Flagship, Patriot, Swiss Soldier Prime. Надійність годинників забезпечується високоякісними механізмами швейцарського виробництва ISA та Ronda. Практично всі моделі мають покращену ударо- та зносостійкість, а також підвищений рівень  водонепроникності (50 або 100 м).

Механічні моделі оснащені зазвичай прозорою задньою кришкою, що відкриває дивовижний світ високоточної швейцарської механіки. Корпуси виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, циферблати надійно захищені  сапфіровим або мінеральним склом, що суттєво підвищує стійкість до зовнішніх механічних впливів. Циферблати та стрілки багатьох моделей оздоблені світлонакопичувальними елементами, що полегшує зчитування показів годинника навіть в абсолютній темряві. Спортивні хронографи від Swіss Mіlіtary Hanowa створені спеціально для активних людей, які не уявляяють своє життя без подорожей та екстремального відпочинку. Годинники Swiss Military Hanowa втілюють у своєму дизайні сучасність та стиль і офіційно схвалені Швейцарською Конфедерацією. Успішний розвиток бренду Swiss Military Hanowa та його популярність в багатьох країнах світу засновані на традиційній швейцарській надійности та підкреслено мілітарному дизайні сучасних годинників. Ознайомитись з асортиментом та придбати моделі, що вам сподобались, причому за досить демократичною ціною, можна в інтернет-магазині titan.ua

Офіційний сайт виробника http://swissmilitary.ch