Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Веб - камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сучасні технології, які відкрили для нас можливість користуватися високошвидкісним інтернетом по всьому світу, дозволяють руйнувати бар'єри в спілкуванні між людьми. Якщо раніше зв'язатися з людиною, яка знаходиться в іншому місті або країні було досить проблематично, то тепер для цього регулярно розробляються нові зручні та функціональні додатки. На шляху до організації зручної системи спілкування надзвичайно корисним винаходом стала веб камера.

Веб-камера для комп'ютера: основні характеристики

Web-камера - це пристрій, за допомогою якого на комп'ютер передається зображення в онлайн-режимі. Найчастіше веб-камери використовуються для здійснення відео-дзвінків і запису відео для youtube.

Основною характеристикою, яка цікавить клієнтів при виборі даного пристрою, став дозвіл матриці. Він може бути трьох типів:

 

  • 640 × 480,
  • 1280 × 720 (HD),
  • 1920 × 1080 (FullHD).

 

Веб-камери з низьким дозволом є бюджетним варіантом, однак якість картинки, яку вдається отримати при їхній експлуатації, ледь дозволяє розрізнити обличчя співрозмовника. У той же час, сенсори з НD дозволом демонструють якісне зображення і є найбільш прийнятним поєднанням ціни та якості. Незважаючи на те, що камери FullHD вже не є великою рідкістю, вони як і раніше вважаються дорогим варіантом.

Як обрати веб-камеру для комп'ютера?

Обираючи web-камеру для свого ПК, зверніть увагу на тип матриці (CCD або CMOS). Якість камер CCD значно відстає від сучасних CMOS камер, тому перший тип досить рідко зустрічається у продажу в наші дні. Значення також матиме кількість мегапікселів, яка може варіюватися в межах від 0.3 до 5 (іноді вище). Найбільш оптимальним варіантом буде камера з 3 Мп.

Дозвіл 1280 × 720 є найбільш поширеним і дозволяє нам отримати зображення в НD-якості. Подібний варіант чудово підійде для спілкування по скайп, а також для запису роликів для youtube та інших соціальних мереж. Зверніть також увагу на кріплення, яке може бути чотирьох типів:

 

  • на прищіпках (пристрій кріпиться до монітора);
  • настільне (камера знаходиться на підставці);
  • комбіноване;

 

підвісне (використовується для веб камер, призначених для спостереження за об'єктом).

Підключення веб-камери, як правило, здійснюється через роз'єм USB 2.0, за рахунок чого у вас не виникне проблем із установкою. Після підключення пристрою, ваша операційна система почне автоматичний пошук відповідних драйверів. Для того щоб у вас не виникало несподіваних проблем в процесі експлуатації, рекомендуємо обирати веб-камери від відомих брендів.

Купити веб камеру

Фахівці магазину «Титан» допоможуть підібрати веб-камеру з хорошою якістю оптики та порадять модель, яка найкраще підійде для ваших потреб. Ознайомитися з каталогом пропонованих товарів ви можете на нашому сайті.

Вгору