У світі канцелярського приладдя ручки Parker вважаються втіленням якості, стилю і функціональності. Бренд належить до числа найвідоміших у світі, він знаходиться на тому ж рівні, що і запальнички Zippo або смартфони Apple, про яких знають і чули усі та кожен. Ручки Паркер, володіючи світовою популярністю, стали синонімом престижу, успішності і професіоналізму.

Подібну продукцію слід купувати у фірмових магазинах або через офіційних дилерів. Компанія зі світовим ім'ям дорожить своєю репутацією і ретельно стежить за якістю кожного виробу, тому купуючи на офіційних сайтах, ви не ризикуєте потрапити на підробку.

Характерні особливості ручок Паркер

 1.  Стильний класичний дизайн виробів бренду Parker неможливо сплутати з жодним іншим. Лаконічність форм і елегантна класика зробили ручки Паркер впізнаваними і затребуваними в усьому світі.
 2. Надійність і виняткова довговічність. При правильному догляді за пір'яний ручкою Parker служить вона довгими роками. Гарантія на ручки Паркер становить, як правило, 2 роки, що для таких канцелярського приладдя, як кулькові або пір'яні ручки вважається абсолютно неймовірним терміном, адже звичайні моделі можуть прийти в непридатність вже через кілька тижнів використання.
 3. Якість пишучих інструментів, які вже понад століття радують своїх власників вишуканістю, ергономікою і практичністю, можна назвати бездоганним - кращі сплави металів, передові технології, інноваційні розробки, елементи ручної роботи, дорогоцінні камені і т. д. Величезний запас чорнила в стрижні (вистачає на накреслення безперервної лінії від 0,8 до 4 км в залежності від конкретної моделі).
 4. Завдяки конструкції системи подачі чорнила, ручки Parker НЕ будуть протікати або дряпати папір.
 5. Абсолютна стійкість до корозії.

Оригінальні ручки Parker - як швидко і легко відрізнити підробку

Обираючи, яку ручку Паркер купити, має значення справжність продукту. Ринок України сповнений підробок, адже ручки Parker - продукція, яка користується особливим попитом, і виглядає спокусливо в очах недобросовісних продавців. Існує цілий ряд досить простих способів відрізнити підробку за оригінал. Їх потрібно знати кожному, хто хоче купити оригінальне брендове виріб недорого:

 • справжні Паркер досить важкі і надійно лежать в руці, а ось фейковий ручки зазвичай майже невагомі;
 • на корпусі виробу знаходиться логотип компанії;
 • при наявності дорогоцінного покриття обов'язково вказуються його карати;
 • всі написи на фірмових примірниках виключно чіткі і легко читаються;
 • деталі і елементи пір'яної ручки Parker ідеально підігнані один до одного (на фірмовому виробі ви не знайдете ні зазорів, ні задирок, ні будь-яких нерівностей);
 • ковпачок не люфтить, а прилягає ідеально щільно;
 • при натисканні на корпус кулькових моделей чується характерне клацання;
 • лаковані деталі чітко відображають промені світла;
 • якщо ви сумніваєтеся чи справжнє золото в пері, піднесіть його до магніту і якщо пір'яна ручка прилипає, значить вона не золота, а металева;
 • кліп, за допомогою якого ручка Паркер кріпиться до блокнота, в оригінальних виробах має форму стріли з обов'язковою гравіюванням лініями, розташованими ялинкою (це фірмовий знак продукції Parker).
 • Має значення також якість упаковки, яка повинна бути ідеально акуратною і мати логотип компанії. Занадто низька ціна на ручки Parker повинна насторожувати покупця, оскільки ціни на продукцію бренду приблизно однакові у всьому світі і суворо контролюються. Максимальна знижка на оригінальні товари не може перевищувати 15%.
 • Перевіряючи нове придбання на оригінальність, бажано випробувати його в справі. Справжній Паркер продемонструє плавний хід пера без уривчастості. Пір'яні ручки продаються не заправленими, так що якщо раптом вам запропонували купити дешево екземпляр з чорнилом, це повинно здатися підозрілим.

Цікаві факти про ручки Паркер

 1. Найпопулярнішою чорнильною ручкою на нашій планеті стала модель Parker 45 1960 року. Більш 70 млн штук було продано за перші два десятиліття від старту продажів.
 2. В асортименті компанії є обмежені тиражі і безцінні антикварні екземпляри. Компанія пропонує неймовірно дорогі моделі з дорогоцінних металів, інкрустовані каменями і золотий гравіюванням, а також бюджетні варіанти з нержавіючої сталі і високоякісних пластмасових сплавів. Тому дозволити собі купити Parker може будь-яка людина. Вибір величезний - розрізняються форми пір'я, товщина, оформлення, декор матеріали.
 3. Всі історії про геніального сищика Артур Конан Дойл написав саме ручкою Parker Doufold.
 4. Паркер вручають президентам США при вступі на посаду в Білому домі.
 5. У сорок п'ятому році пір'яною ручкою Паркер був підписаний документ про капітуляцію Німеччини.
 6. Компанія Паркер - офіційний ексклюзивний постачальник канцелярського приладдя для королівської сім'ї Великобританії.

На сторінках онлайн - каталогу titan.ua представлений гідний вибір виробів від компанії Паркер - шарикові та чорнильні ручки, а також ручки ролери, стріжні та картриджі.