0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Біноклі

Незважаючи на те, що в наші дні бінокль не входить до числа необхідних предметів побуту, він продовжує користуватися попитом серед людей із різними професіями та захопленнями (серед покупців біноклів часто зустрічаються мисливці, скелелази, любителі морських подорожей та ін.).

Як обрати бінокль?

Основними характеристиками, які слід враховувати при виборі бінокля, є кратність, коефіцієнт пропускання світла, межа дозволу, кут поля зору, діаметр вхідного і вихідного значка.

Від кратності бінокля залежить коефіцієнт збільшення об'єкта, за яким ви спостерігаєте. Як правило, даний параметр вказується на корпусі бінокля. Позначення складається з двох чисел, перше з яких відповідає рівню візуальної наближеності об'єкта. Друге число служить для позначення діаметра зовнішньої лінзи об'єктива. Кутом зору називають видиму частину простору, яка вимірюється в градусах. Чим вище кратність бінокля, тим меншим буде кут зору. Пристрої з великим кутом зору прийнято називати ширококутними.

При покупці цифрового бінокля слід визначитися з необхідним дозволом, який вимірюється в кутових одиницях. Що більшим буде кут, то нижчою ставатиме різкість зображення. За рахунок високого розширення вдається розрізняти дрібні деталі віддаленого об'єкта, за яким ви спостерігаєте.

Перш ніж придбати бінокль, визначіться, в яких умовах ви плануєте його використовувати. Значення має час доби, місцевість, на якій буде проводитися спостереження (ліс, приміщення, водойма), а також мета, з якою ви збираєтеся використовувати дану оптику (спостереження за природою, полювання і т. д.).

Габарити та всі пристрої, величина наближення об'єкта і світлосила безпосередньо залежать від діаметра вхідної зіниці (передньої лінзи об'єктива). Даний параметр також часто є вирішальним під час формування ціни бінокля.

Типи біноклів

Залежно від цілей, для яких буде призначатися пристрій, виділяють наступні типи біноклів:

 

  • прості біноклі з невеликим збільшенням (до 10х) - використовуються для спостереження за природою та спортивними подіями, мають невелику вагу і компактні габарити;
  • дитячі біноклі - володіють такими ж характеристиками, як прості біноклі, однак виконуються в кольорових корпусах із більш легких матеріалів;
  • біноклі для полювання і риболовлі - мають середні габарити та найчастіше обладнуються прогумованим корпусом;
  • театральні біноклі - мають компактну конструкцію і привабливий дизайн, підходять для любителів культурних заходів, оскільки дозволяють розглянути що відбувається на сцені навіть із задніх рядів;
  • астрономічні біноклі - найбільш дорогий різновид подібних пристроїв, мають масивну конструкцію та високу кратність, найчастіше використовуються в комплекті зі штативами.

 

У магазині «Титан» ви знайдете широкий вибір моделей біноклів, призначених для різних цілей. Наші фахівці нададуть вам детальну консультацію з усіх питань. Мережа наших магазинів пропонує вам купити якісний бінокль за доступною ціною.

Сортування:
Відображення:
Вгору