0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Інтерфейсні кабелі та перехідники

Робота з комп'ютером і ноутбуком, використання смартфонів і планшетів стали звичною справою для кожної сучасної людини. Самі по собі дані ґаджети корисні та багатофункціональні, однак для повноцінної експлуатації часто потрібні додаткові аксесуари і пристрої. Однією з важливих додаткових опцій, призначених для підключення комп'ютерної та мобільної техніки до інших пристроїв, є кабелі інтерфейсу і перехідники.

Кабелі інтерфейсні та їхні основні особливості

Для того щоб підключити комп'ютер до монітора або стереосистеми, без відповідного кабелю не обійтися. Використання різноманітної оргтехніки, такої як сканери, принтери, МФУ та інше, також є неможливим без відповідних перехідників і кабелів.

Всі сучасні пристрої працюють переважно з використанням USB-кабелів. Існує три основних види роз'ємів, серед яких: 1.1, 2.0, 3.0. Перший і другий варіанти абсолютно ідентичні за зовнішнім виглядом, проте мають різницю в швидкості передачі даних. Версія 1.1 майже не використовується, тому що має дуже повільну швидкість передачі даних і створює тим самим проблеми для користувачів.

Більшість портативних пристроїв мають однаковий тип роз'єму, проте потрібно уважно підбирати кабелі інтерфейсу і перехідники, оскільки невідповідність може створити для вас проблеми при підключенні та передачі даних. У вас також можуть виникнути проблеми зі швидкістю і якістю передачі інформації та розпізнаванням пристрою. Якщо ви не розбираєтеся в типах і властивостях сучасних телекомунікаційних каналів, перед покупкою проконсультуйтесь у фахівців, які допоможуть підібрати вам відповідний варіант.

Перехідники USB: переваги

Найбільш поширеними виробами для підключення техніки до тих чи інших пристроїв стали:

 

  • інтерфейсні сполучні кабелі (підходять для роз'ємів USB, HDMI, FireWire, Thunderbolt і ін.);
  • перехідники (інша назва - адаптери);
  • розгалужувач портів (незамінна річ при відсутності вільних портів; використовуються в разі виникнення необхідності в підключенні декількох типів пристроїв одночасно).

 

Кабелі для ПК і принтерів повинні бути якісними та надійними, забезпечуючи високу передачу сигналу, оскільки від неї буде залежати продуктивність і швидкість роботи підключених пристроїв.

Інтерфейсний кабель та перехідники купити

Фахівці магазину «Титан» допоможуть вам підібрати відповідні перехідники та кабелі USB для виконання завдань, що вам цікавлять. Наші товари відрізняються довговічністю і демократичними цінами. Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів і надаємо детальну консультацію щодо вибору техніки та аксесуарів.

Вгору