Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Інтерфейсні кабелі та перехідники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Робота з комп'ютером та ноутбуком, використання смартфонів та планшетів стали звичною справою для кожної сучасної людини. Самі по собі ці гаджети корисні та багатофункціональні, проте для повноцінної експлуатації часто потрібні додаткові аксесуари та пристрої. Однією з важливих додаткових опцій, призначених для підключення комп'ютерної та мобільної техніки до інших пристроїв, є інтерфейсні кабелі та перехідники.

Кабелі інтерфейсні та їх основні особливості
Щоб підключити комп'ютер до монітора або стереосистеми, без відповідного кабелю не обійтися. Використання різноманітної оргтехніки, такої як сканери, принтери, БФП та інше, також є неможливим без відповідних перехідників та кабелів.  Багато   кабелів  використовується не тільки для передачі даних але й для живлення пристроїв, їх підзарядки.

Всі сучасні пристрої працюють з використанням USB-кабелів. Існує три основні види роз'ємів, серед яких: 1.1, 2.0, 3.0. Перший і другий варіант абсолютно ідентичні на вигляд, однак мають різницю в швидкості передачі даних. Версія 1.1 майже не використовується, оскільки має дуже повільну швидкість передачі даних і створює тим самим проблеми для користувачів. Також безліч портативних гаджетів використовують стандарти Micro-Usb, Type-C, Lightning та інші.

Більшість портативних пристроїв мають однаковий тип роз'єму, проте потрібно уважно підбирати інтерфейсні кабелі та перехідники, оскільки невідповідність може створити для вас проблеми при підключенні та передачі даних. У вас також можуть виникнути проблеми зі швидкістю та якістю передачі інформації та розпізнаванням пристрою. Якщо ви не розумієтеся на типах та властивостях сучасних інтерфейсних кабелів, перед покупкою проконсультуйтеся у фахівців, які допоможуть підібрати Вам відповідний варіант.

Перехідники USB: переваги
Найбільш поширеними виробами для підключення техніки до тих чи інших пристроїв стали:

інтерфейсні з'єднувальні кабелі (підходять для роз'ємів USB, HDMI, FireWire, Thunderbolt та ін.);
перехідники (інша назва – адаптери);
розгалужувач портів (незамінна річ за відсутності вільних портів; використовуються у разі необхідності в підключенні кількох типів пристроїв одночасно).
Кабелі для ПК та принтерів повинні бути якісними та надійними, забезпечуючи високу передачу сигналу, оскільки від неї залежатиме продуктивність та швидкість роботи підключених пристроїв.

Інтерфейсний кабель та перехідники купити
Фахівці магазину «Титан» допоможуть вам підібрати підходящі перехідники і кабелі USB для виконання цікавих для вас завдань. Наші товари відрізняються довговічністю та демократичними цінами. Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів та надаємо детальну консультацію щодо вибору техніки та аксесуарів.

Вгору