Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

GPS навігатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

GPS-навігатор - сучасний пристрій, який отримує та генерує сигнали глобальної системи з метою визначення місця розташування об'єкта. На сьогоднішній день, навігатори дозволяють отримувати інформацію про широту та довготу, а деякі пристрої також мають функцію обчислення висоти.

GPS - навігатори та їхні основні особливості

       Перш за все, правильно підібраний навігатор - це пристрій, із яким ви не заблукаєте навіть на найбільш складній і заплутаній місцевості. Не має значення, куди саме ви вирішили відправитися, навігатор дозволить зорієнтуватися в будь-якому місці та в будь-який час. Пристрій розрахований на використання з урахуванням координат місцеположення.

Стандартний навігатор включає в себе наступні елементи конструкції: GPS чіпсет, GPS антену, дисплей, оперативну пам'ять, операційну систему, навігаційну програму. GPS - навігатори керуються в своїй роботі сигналами, що передаються з супутників. Зазвичай вони діляться на професійні, що мають високу точність позиціонування, та побутові. Професійні навігатори використовуються у військових цілях, де необхідна висока точність і чутливість до сприйняття сигналів, а побутові отримали широкий спектр застосування в різних сферах нашого життя.

Використання навігаторів істотно полегшує роботу сучасної людини. Швидкий темп життя забирає багато часу, що витрачається на обробку різної інформації та пошуки нових рішень. Під час подорожі навігатор допоможе з легкістю прокласти найшвидший і найоптимальніший шлях до пункту призначення.

      Магазин «Титан» пропонує вам ознайомитися з GPS- навігаторами від фірм 4road, X-Digital, X-Vision. Наші консультанти підберуть якісний навігатор, який не підведе вас у відповідальний момент.

Сучасні GPS- навігатори дають можливість прокладати маршрут із урахуванням дорожнього руху, наявності дорожніх заторів і години пік, а також здійснювати адресний пошук маршруту. Вони можуть включати велику базу об'єктів інфраструктури міст, яка допоможе за лічені хвилини відшукати заклади громадського харчування, готелі, АЗС станції, місця для парковки та відпочинку.

Як правильно обрати GPS-навігатор?

       Основними критеріями, якими слід керуватися при виборі GPS-навігаторів, прийнято вважати розмір дисплея та навігаційне програмне забезпечення системи.

      Від розміру екрану залежить зручність експлуатації пристрою. Окрім того, даний критерій також впливає на кілька наступних характеристик: якість інформації, що виводиться на екран, і габарити/ вага самого пристрою. Це означає, що чим більші габарити буде мати навігатор, тим кращу якість зображення та елементів інтерфейсу ви зможете отримати. Розглядати карту також буде зручніше на великому екрані.

        Навігаційне програмне забезпечення - це операційна система GPS-навігатора, від якої залежить набір карт, які ви зможете записати в пам'ять пристрою. Програмне забезпечення також дозволяє показати швидкість руху автомобіля і розрахувати орієнтовний час прибуття до пункту призначення.

       Купити GPS - навігатор ви можете, відвідавши магазин «Титан». Наші фахівці нададуть вам детальну інформацію з усіх питань і допоможуть підібрати пристрій, який ідеально підійде вам за ціною та характеристиками.

Вгору