0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Комп'ютерні миші

Миші та маніпулятори - це спеціальні пристрої, які дозволяють керувати курсором і віддавати комп'ютеру різні команди. Мишка може переміщатися по спеціальному килимку, а також по поверхні столу, за рахунок чого курсор на екрані комп'ютера також переміщається.

Різновиди комп'ютерних мишок і маніпуляторів

Конструкція комп'ютерної мишки включає в себе коліщатко і клавіші, які призначені для виконання певних функцій, таких як:

 

  • виклик контекстного меню;
  • активація виділеного об'єкта;
  • прокрутка відкритого електронного документа або сторінки сайту.

 

Комп'ютерні мишки можуть використовуватися для управління стаціонарним комп'ютером, ноутбуком або планшетом. Маніпулятори відрізняються між собою за способом підключення і можуть бути дротяними, бездротовими і комбінованими.

Консультанти магазину «Титан» дають кілька рекомендацій щодо вибору комп'ютерних мишок і маніпуляторів, розглянемо основні з них.

При роботі зі стаціонарним комп'ютером особливу увагу варто звернути на дротову мишку, яка не потребує заряду батареї. Вона зручна, довговічна і виконується в найрізноманітніших конфігураціях. Ви можете зустріти тисячі варіантів дизайну дротових мишок, а також безліч моделей, що відрізняються між собою за функціональними можливостями.

Для роботи з переносними пристроями найкраще підійде бездротова мишка, яку буде зручно використовувати для управління ноутбуком під час зустрічі з клієнтом або відпочинку в кафе.

Комп'ютерні маніпулятори можуть мати лазерні або світлодіодні датчики. Мишки, які оснащуються лазерними датчиками, мають високу чутливість і здатність точно передавати команди комп'ютеру. Перевагою лазерних мишок є той факт, що вони не вибагливі щодо типу поверхні, тому ви зможете обійтися без спеціального килимка, не завдаючи шкоди якості роботи маніпулятора.

У конструкції світлодіодних мишок використовуються діодні датчики, характеристики яких дещо гірші, ніж у випадку з лазерними. Тим не менше, завдяки вигідному співвідношенню ціна/якість, саме світлодіодні миші домінують на ринку сучасної техніки.

Перед покупкою комп'ютерної мишки або маніпулятора слід, в першу чергу, визначитися з призначенням пристрою. Якщо вам необхідна мишка для роботи, то слід обирати якісну і надійну модель лазерного пристрою, яка буде чітко і швидко реагувати на ваші рухи і миттєво передавати сигнал комп'ютеру. Для тих, хто шукає ігрову мишку, найкращим вибором стануть універсальні маніпулятори.

Сучасні миші для комп'ютера та їхні особливості

Кнопки є головними елементами управління мишкою, оскільки з їхньою допомогою здійснюються всі основні дії: виділення, вибір і переміщення об'єктів. Кількість кнопок на сучасних пристроях може варіюватися залежно від призначення мишки. Найчастіше додаткові кнопки присутні на ігрових варіантах маніпуляторів, та значно розширюють їхній функціонал (одна кнопка може виконувати функцію подвійного або навіть потрійного кліка, що дуже зручно для геймерів).

Консультанти магазину «Титан» допоможуть підібрати комп'ютерну мишку, яка буде відповідати всім вашим вимогам. У нас представлено широкий асортимент моделей маніпуляторів за доступними цінами.

Вгору