0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання (маршрутизатори) - це спеціальні пристрої, основною функцією яких є забезпечення доступу в мережу одночасно з декількох комп'ютерів, які до нього підключені. Іншими словами, маршрутизатори забезпечують доступ в Інтернет відразу з декількох пристроїв, що підтримують WI-FI з'єднання.

Як вибрати якісне та надійне мережеве обладнання?

      Якщо Ви вирішили придбати роутер, перш за все, необхідно буде визначитися, який саме тип пристрою вам потрібен. Умовно можна виділити два основних види маршрутизаторів: для домашнього використання і для великих підприємств, що мають більший діапазон роздачі сигналу і, відповідно, більш високу потужність. Підключення роутера може бути як бездротовим, так і організованим за допомогою дротового з'єднання. На сьогоднішній день, найбільш популярними і практичними вважають бездротові маршрутизатори.

     Роутер може мати різну кількість внутрішніх портів, тому при виборі дуже важливо враховувати кількість пристроїв, які будуть підключатися до нього. Важливо також правильно підібрати WAN - порт, за допомогою якого буде відбуватися з'єднання з вашим провайдером. Найбільш поширені підключення 3G / 4G, ADSL, DOCSIS, FTTB, Wi-Fi.

Вибираючи роутер, обов'язково враховуйте наявність вбудованого модуля Wi-Fi, а також швидкість інтернету, яку може підтримувати обраний пристрій. Для того щоб спростити створення бездротового з'єднання для користувачів, які не є фахівцями в даній галузі, всі моделі роутерів використовують протокол WPS, який дозволяє автоматично обирати оптимальні параметри.

Налаштування роутера відіграє визначальну роль, адже від неї буде залежати швидкість подачі сигналу. Якщо у вас виникли труднощі з підключенням, ви завжди можете звернутися в технічну підтримку, яку надає фірма-виробник, що відповідає вибраній моделі роутера.

      У магазині «Титан» представлені маршрутизатори від таких провідних торгових марок як Asus, Netis, TENDA, TP-Link. Підібрати відповідне мережеве обладнання, яке буде виконувати всі необхідні функції, вам допоможуть наші консультанти.

Яким повинен бути хороший маршрутизатор?

       Перш за все, якісний маршрутизатор повинен з легкістю виконувати безліч складних операцій, які потребують високих системних характеристик і досить великого обсягу пам'яті. Крім того, системне обладнання має стабільно працювати (без несправностей, перевантажень і т. д.), а також бути продуктивним, функціональним і потужним. Необхідно, щоб маршрутизатор віддавав безперебійний сигнал до будь-якої точки вашої квартири.

Щоб обрати якісний і надійний роутер, необхідно взяти до уваги всі показники, що будуть допомагати вам у його використанні.

Купити мережеве обладнання за низькими цінами ви можете в магазині «Титан», де представлений широкий асортимент моделей від провідних марок. Наші фахівці нададуть вам детальну консультацію з усіх питань.

Вгору