Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Фітнес браслети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фітнес-браслети — справжні тренери зі штучним інтелектом

Сучасні технології дозволяють економити, наприклад, на послугах тренера. Зараз його може замінити фітнес-браслет. Він підбере оптимальний рівень навантаження та проконтролює виконання його рекомендацій. Такий пристрій може «давати поради» з покращення форм тіла та здоров’я свого користувача. Проте з невеликою, але важливою обставиною, якщо ви зможете обрати та купити фітнес-браслет, який дійсно ефективний. Для цього важливо звертати увагу на кілька моментів.

Датчик спортивного браслету повинен зливатися з ремінцем, тобто розташовуватися в ремінці, не мати чітких виступаючих країв. Занадто випуклий датчик може чіплятися за одяг, волосся, унаслідок чого зіпсується. З ним не буде зручно вночі, бо гаджети з контролем сну носять не знімаючи. Фітнес-трекери, які пропонуються в онлайн-каталозі інтернет-магазину Titan.ua, мають ремінці, що фіксуються кнопками. Аби зробити їх більш надійними, використовуються додаткові обхвати — вони притискають ремінець браслету.

Будь-який пристрій має рахівник кроків та відстані. Варто сказати, що така технологія доступна та точна. Вона базова, тому ціна фітнес-браслету формується іншими опціями. До основних функцій також належить можливість підтримання роботи з операційними системами:

  • iOS;
  • Android вище  4.2;
  • Windows (досить рідко).

Заздалегідь дізнайтеся з опису або запитайте в продавця чи поєднується фітнес-браслет із вашим смартфоном.

Додаткові можливості фітнес-браслетів — тільки те, що потрібно!

Трекери обладнані вбудованим акумулятором, який потрібно періодично заряджати. Водночас не всі фітнес-браслети попереджають про розрядку. Оптимально, коли потужності вистачає на 7 днів. Якщо ваш вибір — це модель із пульсометром, крокоміром, контролем сну, то акумулятор повинен бути не менше 70 мА/год. Фітнес-браслет для спортсменів, які інтенсивно займаються, має бути захищеним від вологи. Зверніть увагу на наявність відмітки Water-resistant чи Waterproof. Перша вказує на те, що пристрій витримає потрапляння на нього поту чи води (під час миття посуду чи дощу), друга — те, що девайс повністю  водонепроникний і з ним можна ходити в душ та басейн.

Фітнес-браслет без пульсометру може тільки контролювати рівень фізичної активності, та не здоров’я. Тому звичайного акселерометра та крокоміра недостатньо. Обирайте пристрій із пульсометром — він буде фіксувати частоту пульсу та попереджати про критичні показники. Та й вартувати такий фітнес-браслет буде недорого. До речі, допустима похибка — до 5 ударів на хвилину.

Не всі моделі трекерів здатні зберігати дані про активність користувача і стані здоров’я без підключення до телефону. Наприклад, якщо він розряджений чи ви вийшли на пробіжку без смартфону. Наявність вбудованої пам’яті в самому фітнес-браслеті — не менше 128 мБ — може стати порятунком. Обраний вами трекер можна замовити з доставкою по Україні. І вже за кілька днів він буде в Києві чи Львові.

Вгору