Daniel Klein – молодий та динамічний бренд, представлений на даний час у більш ніж 50-ти країнах світу, хоча компанія, заснована у 1998 році у Турції, спочатку була орієнтована в основному на великий ринок азіатського регіону. Для цього перший офіс було відкрито у Гонконзі.

Але завдяки якості, великому модельному ряду з цікавими дизайнерськими рішеннями та розумним цінам на свою продукцію зараз Daniel Klein приваблює увагу споживачів в усьому світі.

В першу чергу Daniel Klein надзвичайно популярний у світі моди (fashion segment). Бренд слідкує за найновітнішими тенденціями у світі моди та не забуваючи про класику поновлює свої колекції двічі на рік.

Саме завдяки годинникам Daniel Klein Ви зможете підкреслити свій особистий стиль. Daniel Klein дозволить будь-кому мати два чи три годинника для будь-яких ситуацій: чи це спортзал, чи фешенебельний ресторан, чи повсякденна робота — у цього бренду є рішення для всіх випадків та на всі смаки. Бренд пропонує свої годинники для нього та для неї — динамічних людей, які вміють насолоджуватися життям, брати від часу саме те чого вони хочуть та бути у тренді.

Окремо варто підкреслити, що Daniel Klein пропонує якість використовуючи в більшості випадків японські механізми, мінеральне скло та італійські шкіряні ремінці. Якість контролюється на всіх етапах сучасного виробництва — від проектування до того моменту коли годинник з’явиться на Вашій руці.

Годинники Daniel Klein вже чекають на своїх власників у нашому інтернет-магазині titan.ua.