0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Відеореєстратори

Відеореєстратор - це пристрій, призначений для запису, збереження і відтворення аудіо- і відеосигналів. Найчастіше ці пристрої мають компактну конструкцію і встановлюються з внутрішнього боку на лобовому склі автомобіля. Відеореєстратори виступають в ролі додаткового елемента системи безпеки, оскільки з їхньою допомогою вдається записувати всі події, що відбуваються з вашим автомобілем. Запис ситуації на дорозі часто допомагає розібратися в причинах аварії та визначити винуватця її виникнення.

Типи відеореєстраторів

Сучасні виробники випускають два основних типи відеореєстраторів:

  • автономні;
  • багатоканальні.

Автономний відеореєстратор має компактні габарити, оскільки в одному корпусі може містити всі елементи конструкції, включаючи невеликий дисплей для перегляду і камеру. Установка даних пристроїв не викликає труднощів навіть у новачків.

Багатоканальний відеореєстратор - це окремий блок, до якого підключаються датчики та кілька камер (від 2 до 4). Оскільки дані пристрої мають широкі можливості, вони мають більш високу вартість, ніж автономні відеореєстратори. Установка таких пристроїв може виконуватися виключно за допомогою фахівця.

Як вибрати відеореєстратор?

Визначальним фактором при виборі відеореєстратора є його технічні характеристики. Фахівці рекомендують звернути увагу на такі основні параметри, завдяки яким ви зможете зробити правильний вибір:

 

  • роздільна здатність екрану - один із вирішальних критеріїв при виборі відеореєстратора ¬ (від даного параметра буде залежати деталізація та якість зображення, а також можливість розглянути найдрібніші деталі під час перегляду відео);
  • чутливість (від даного показника залежить рівень освітленості, необхідний для запису якісного відео);
  • кут огляду - визначає, яка ділянка місцевості буде потрапляти в кадр під час зйомки (кут огляду може становити від 60 до 160 градусів);
  • кадрова частота - показник, від якого залежить якість кадрів в секунду (що вищим буде даний показник, то докладніше можна розглянути відео під час кадрового перегляду).

 

Зверніть увагу, що відеореєстратори, призначені для запису кольорового відео, мають меншу чутливість, ніж пристрої, які використовуються для запису чорно-білого відео. Оптимальний кут огляду повинен складати 80-90 градусів, оскільки в такому випадку пристрій зможе захопити достатню ділянку дороги, не спотворюючи при цьому зображення.

Де купити відеореєстратор?

Придбати відеореєстратор для свого автомобіля ви можете в мережі магазинів «Титан». У нас представлений широкий асортимент моделей, серед яких кожен автолюбитель зможе підібрати відповідний варіант. Детальну консультацію щодо характеристик ви можете отримати у наших фахівців.

Сортування:
Відображення:
Вгору