Доставка.

Доставка товару по Україні здійснюється через службу доставки "Нова Пошта". Можливий накладений платіж. Ця послуга у "Нової Пошти" платна, плата відображається у вигляді комісії.  Інформацію по тарифам та адреси відділень можна переглянути на сайті Нової Пошти. Доставку товару оплачує покупець. Термін доставки приблизно 1-3 доби, в залежності від регіону. Замовлення зроблені після 12:00, ми відправляємо наступного робочого дня. Замовлення обробляються у робочі дні на протязі 24 годин з моменту оформлення. Без  підтвердження замовлення  не висилаються, очікуйте дзвінка менеджера на вказаний Вами телефон у найближчий робочий час. Перед відправкою буде здійснено мінімальну перевірку працездатності товару, виключення можуть складають товари запаковані у тверді блістери, які неможливо відкрити не пошкодивши.

  Увага! Гарантує цілісність посилки служба доставки. При отриманні товару обов`язково перевірте його стан та комплектацію. Якщо є претензії до стану товару обов'язково оформлюйте відповідний акт та відмовляйтесь від отримання. Отримання замовлення у відділенні Нової Пошти підтверджує, що Ви отримали його в належному стані.

На  відділенні Нової Пошти товар буде чекати вас до 5 ти діб, після цього терміну буде повернутий в інтернет магазин автоматично.

Безкоштовна доставка (діє на певні групи товарів, або окремі товари) здійснюється лише після повної передоплати.

Доставка товару у Львові здійснюється шляхом самовивозу з наших торгових точок (за вибором), або кур'єром (при умові 100% передоплати).

УВАГА! Замовлений товар зберігається на точці самовивозу не більше 2-х днів!
Можливе резервування товару на більший термін при 100% попередній оплаті.

 

    Спосіб оплати.

 

Готівковий. Здійснюється безпосередньо при отриманні товару в точці самовивозу. 

Банківською карткою на точці самовивозу. Здійснюється безпосередньо при отриманні товару в точці самовивозу.

Післяплата. Здійснюється  після огляду товару у відділенні  служби доставки "Нова Пошта". Послуга платна по тарифам перевізника.

Безготівковий розрахунок.  Оплата здійснюється клієнтом після виставлення рахунку.