Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Smart годинники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Смарт-годинник: комп’ютер на руці

SmartWatch (смарт-годинник) — це портативний пристрій, призначений для носіння на зап’ясті, як і традиційний годинник. SmartWatches, як і смартфони, мають сенсорні екрани, підтримують додатки, фіксують частоту серцевих скорочень та інші життєво важливі показники. У них усе більше й більше споживачів бачать саме міні-комп’ютер, який можна носити на зап’ясті, а не годинник у звичному розумінні цього слова. Зрештою, люди століттями носили годинники, тому новітні мобільні смарт-технології змогли ідеально вписатися в цей форм-фактор.

Розумний годинник: з чого все почалося?

Незважаючи на те, що цифрові годинники існують вже десятиліття, технологічні компанії лише нещодавно почали випускати годинники-смартфони, недорого купити які можна в нашому інтернет-магазині. Коли Ерік Мігіковськи оголосив про свої перші смарт-дослідження у 2013 році, він збільшив рекордну суму фінансування і продовжив продавати понад 1 мільйон одиниць на рік. Samsung, Ergo , Xiaomi та інші «великі гравці» ринку гаджетів сьогодні досить успішно справляються із завданням популяризації смарт-годинників останнього покоління, купити які вигідно онлайн на нашому сайті.

Смарт-годинник: ціна за функціонал?

Вибираючи смарт-годинник у Києві чи Львові, важливо враховувати свої потреби, естетичний смак та бюджет. На мікрорівні смарт-годинник, дитячий чи дорослий, повинен відображати повідомлення та сповіщення на зразок вашого смартфона, саме з нього.

Чи зумовлена ціна смарт-годинника його функціоналом? Певною мірою так. Але в нього й без цього є багато переваг.

  1. Великий вибір програм. Окрім відображення сповіщень із вашого телефону, смарт-годинник (дорослий, дитячий) підтримує лише визначене коло програм, сумісних з ОС. На щастя, годинники не дозволять вам розчаруватися в їхніх можливостях. Так, про закачування допоміжного чи бажаного софту можна одразу забути.
  2. Достатній час роботи від акумулятора. SmartWatch створений для того, щоби полегшити ваше життя, тому вам не доведеться постійно його заряджати. Але одразу наголосимо, щоб усе було так, як ви задумали, шукайте модель із достатньою потужним акумулятором, щоб обійтися без підзарядки хоча б один день. Звісно, деякі моделі Smart-годинників можуть працювати кілька днів «без їжі», але їхнім недоліком є ​​монохромний чорно-білий (а не кольоровий) дисплей.
  3. Голосова відповідь на повідомлення. Усе дійсно добре, коли ви маєте можливість відповідати на повідомлення, не витягаючи смартфон або інший девайс із кишені. Операційна система деяких моделей дозволяє користувачам відповідати на текст голосом.
  4. Відстеження фізичної активності. Якщо ви є на 100 % активною людиною, спортсменом, то спеціально розроблений фітнес-браслет, найімовірніше, кращий вибір, ніж розумний годинник, купити який зі швидкою доставкою в Україні можна в нас. Втім багато смартвочів включають у себе вимірювач серцевого ритму та крокомір для відстеження тренувань.

Ми почали відвикати від того, що гаджети можуть бути громіздкі чи стаціонарні. Багато в чому завдяки появі смарт-годинників і телефонів нового покоління, у спілкуванні та вирішенні поточних завдань була нівельована функція ПК і ноутбуків. І якщо в бізнесі вони все ще не вирішують усіх завдань, проте також не можна ігнорувати той факт, що ці пристрої дуже спрощують виконання певних завдань.

SmartWatch (смарт-годинник): що далі чи еволюції час?

Розумні годинники повільно, але впевнено стають усе більш і більш популярними гаджетами. Незважаючи на те, що актуальність Apple Watch допомагає розширювати цю категорію товарів новинками, уже є ті конструкторські досягнення, які роблять розумні годинники більш зручними для роботи зі смартфоном користувача.

Сьогодні в компаній, які займаються виробництвом подібних девайсів, інший виклик, який не пов’язаний із розширенням функціоналу, зміною призначення. І ним є дизайн. Більшість споживачів уже не в захваті від більш ранніх версій таких пристроїв, вони не хочуть асоціювати таким чином себе з брендом, тому для виробників також важливо, щоби ці смарт-годинники максимально стильно виглядали, не лише дивували функціоналом. Можна відверто вже зараз сказати, що в найближчі роки слід очікувати появи набагато більш фантазійних моделей. Тому чи є логіка в купівлі більш дорогого пристрою лише в догоду стилю, дизайну? Вирішувати вам, але знайте: у нас ви можете замовити у Львів, Одессу чи інше місто моделі на будь-який смак. Максимально модернові та більш прості, функціональні.

Вгору