Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Штатив для фотоапарата

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Штатив як запорука успішної фотозйомки

Штатив - це елемент, без якого дуже складно уявити роботу фотографа. До того ж, сьогодні він доволі часто використовується під час аматорської фотозйомки. Варто зазначити, що якщо ви оберете правильний штатив для зйомки, ви не лише отримаєте гарний знімок, а й зекономите час при налаштуванні техніки. В результаті ви будете мати достатньо часу для того, аби налаштувати фокус і найголовніше не отримати “шевельонку”, відповідно, вловити потрібний кадр.

Штатив для фотоапарата: як не помилитися під час вибору?

Обійтися без штатива цілком реально, якщо ви хочете здійснити портретну фотозйомку в приміщенні. Якщо ж ваші локації будуть знаходитись на відкритій місцевості, трипод справді необхідний. Можна говорити про те, що якість та функціонал штатива багато в чому залежить від ціни, яку на нього встановлює виробник. Але для того, щоб вибрати належний трипод, бажано також орієнтуватись на наступні рекомендації:

  1. Якщо для вас важливо зекономити місце в сумці, обирайте монопод для фотоапарата. Це - штатив, конструкція якого складається лише з однієї ніжки. У цілому, мова йде про недорогий варіант, який ідеально підходить для новачків. У складі моноподу зазвичай знаходяться економічні матеріали, які все ж можуть забезпечити оптимальну якість.
  2. Достатньо вигідною покупкою вважається так званий штатив-струбцина для фотоапарата. Це не лише для кріплення, а спеціальна деталь для встановлення фотоапарата практично на будь-якій поверхні. В процесі вибору струбцини важливо орієнтуватися на якість корпусу та з'єднувальних деталей. Тут мається на увазі поворотна головка, шуруп тощо, оскільки якість кріплення в основному залежить саме від них. Як і моноподи, струбцини відрізняються компактністю.
  3. У випадку, якщо ви плануєте купівлю домашнього кінотеатру, важливо підібрати правильний штатив для проектора. Таке пристосування повинно мати достатньо велику вагу, адже на нього буде покладатися достатньо велике навантаження в процесі експлуатації. Також враховуйте параметри робочої висоти, оскільки від них буде залежати можливість встановлення оптимального положення штатива. Найбільш надійний штатив для проектора - той, чиї з’єднання виконані з міцних матеріалів - металу або силуміну.
  4. Попри належність до певного типу, монопод для цифрового фотоапарата має складатися і розкладатися максимально швидко. Для цього багато сучасних моделей штативів облаштовуються спеціальними зажимами. Тим не менш, на більшості класичних моделей можна знайти так звані різьблення. Саме тому, до того як купити штатив для фотоапарата, бажано оглянути його або ж відразу використати на практиці. Це цілком можливо зробити в магазині “Титан” у Львові.
  5. Звертайте увагу на ніжки трипода чи монопода: чим з більшої кількості секцій вони складаються, тим простіше їх буде брати з собою у подорожі. Мінімальна кількість секцій штатива для цифрового фотоапарата складає дві позиції. Цього цілком достатньо для якісної аматорської фотозйомки та макрозйомки. Однак професіонали частіше віддають перевагу триподам, які складаються з чотирьох або п’яти секцій. Це дозволяє забезпечити не лише економію місця під час транспортування, а максимально якісну фіксацію конструкції на будь-якій поверхні.
  6. Робоче навантаження - одна з головних характеристик штатива. Звісно, необхідно зіставити показники ваги фотоапарата та робочого навантаження, які вказані виробником. Професіонали рекомендують обирати штатив з дещо більшою вагою за масу самого фотоапарата.

Якщо ви оберете штатив правильно то відразу помітите, що кадри після чергової фотозйомки значно чіткіші та в цілому - якісні. Наявність штатива дозволяє швидше налаштувати конструкцію, вловити фокус, а також позбавляє від небажаного ефекту тремтіння рук. Штатив для фотоапарата також необхідний для здійснення успішної нічної фотозйомки. Це пояснюється тим, що фотографу необхідно встановити доволі тривалу витримку за таких умов.

Окремо варто наголосити на зручності зйомки з використанням трипода. За таких умов ви можете виконати всі необхідні налаштування на дисплеї фотоапарата. Також у вас завжди буде час зробити декілька однакових знімків для того щоб потім обрати той, який видався найкращим. Якщо ви займаєтесь фотографією професійно, то варто звернути увагу на спеціалізовані триподи та моноподи, які призначені для макро- або панорамної зйомки.

Інтернет-магазин “Титан” пропонує покупцям з усієї України найвигідніші умови для купівлі штативів та подібних пристосувань. Візитівка нашої команди - це адекватні ціни, а також - безперечна якість всіх товарів, що знаходяться в асортименті. Щодо будь-яких питань, які виникають стосовно вибору штатива, звертайтесь до консультантів магазину “Титан”.

Вгору