Літо — найкращий час для подорожей та активного відпочинку. Де б Ви не подорожували — чи в горах, чи на морі, як би не пересувалися — пішки або літаком, майже завжди з Вами Ваші улюблені гаджети — смартфони, телефони, екшн - камери, ліхтарики... Потрібно завчасно потурбуватись про те, щоб вони не підвели Вас у мандрівках, а завжди могли виконувати свої функції, особливо там де немає електрики. В такому випадку в нагоді Вам стануть пристрої Power Bank (резервне живлення). Вони вчасно зможуть підставити плече Вашим гаджетам.

 

Як обрати резервне живлення (Power Bank) ?

 

Найважливіший параметр цього пристрою — його ємність, яка вимірюється у mAh. Від цього параметру залежить скільки разів чи скільки різних гаджетів Ви зможете зарядити від Вашого резервного живлення (Power Bank). Однак слід пам’ятати, що чим більше ємність — тим більші габарити та вага цього пристрою, тому треба оцінювати ці парметри в комплексі.

Найбільш поширені ємності на ринку - до 10000 mAh. Зважте також на те що перевозити літаком можна резервне живлення (Power Bank) саме ємністю до 10000 mAh. Наприклад, таке Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh.

 

Якщо в мандрах без доступу до електрики Ви проводите день-два та гаджетів у Вас небагато - є сенс придбати резервне живлення (Power Bank) ємністю до 5000 mAh. Такі пристрої займуть небагато місця і матимуть невеличку вагу. Яскравий представник таких Power Bank легкий та компактний Remax RPL-18 Shell 2500mAh.

 

 

Якщо Вам потрібна підзарядка одночасно більш ніж одного гаджета — обирайте моделі де є мінімум два USB (ЮСБ) виходи.

 

Як розрахувати скільки разів Ви зможете зарядитися від Вашого резервного живлення (Power Bank)? З досвіду можна порадити розрахувати це так:

Якщо у Вашого гаджета ємність акумулятора 1000 mAh, та Ви маєте резервне живлення (Power Bank) на 10000 mAh, тоді при повністю зарядженому резервному живленні повністю зарядити Ваш гаджет можна приблизно: (10000*0.7)/1000 = 7 разів.

 

Який бренд резервного живлення (Power Bank) обрати? Один з лідерів на ринку — Xiaomi. Якісний продукт та помірні ціни характеризують цей бренд, у продажу зазвичай є аксесуари до резервного живлення (Power Bank) - чохли.

При обранні інших брендів зверніть увагу на такий параметр як гарантія. На якісний продукт вона зазвичай складає не меньш ніж 6 місяців.

 

Сподіваємось, що ця інформація допоможе Вам зробити розумний вибір і придбане в нас резервне живлення (Power Bank) буде дарувати Вам радість своєю бездоганною роботою багато років. Придбати ці пристрої ви зможете в інтернет-магазині titan.ua за посиланням : Power Bank .