Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Atlantic

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Історія торгової марки ATLANTIC почалася 1888 року

Саме тоді у швейцарському містечку Бетлах, передмісті міста Гренхен, заповзятливий годинникар Едуард Куммер створив фабрику EKB (Eduard Kummer Bettlach), яка спеціалізувалася на виробництві деталей для кишенькового годинника.

Едуард Куммер мав високу працездатність і ставився до категорії консервативних і вкрай відданих годинниковій справі швейцарських підприємців.

Він вимагав від своїх вартових майстрів повної самовіддачі та неймовірної точності у виконанні робіт. Завдяки випуску якісної продукції попит на послуги мануфактури постійно зростав, вимагаючи залучення нових і нових працівників. Якщо в 1888 році під керівництвом Куммера працювало лише 20 майстрів, то вже до кінця XIX століття штат фабрики ЕКВ становив понад 700 осіб, а кількість компаній-партнерів, які розміщували замовлення виробництва корпусів, перевищила півсотні.

У 1928 році фабрика починає виробництво наручних годинників під власними брендами: ARISTON, ARTIFLEX і OPUS, які відразу стали користуватися великою популярністю. А вже 1932 року, завдяки використанню найпрогресивніших на той час корпусів, що забезпечують високий рівень захисту механізмів від вологи, компанія почала випускати водонепроникний годинник під назвою ATLANTIC, у тому числі один із перших у світі водонепроникних хронографів.

Годинник цієї марки став настільки популярним у Європі, що в 1952 році компанія змінила назву на ATLANTIC Watch Ltd., остаточно зосередивши все виробництво на годиннику ATLANTIC.

Керівництво компанії завжди робило ставку на технічний прогрес, розроблялися та впроваджувалися різні винаходи та нововведення. Багато хто з них увійшли в історію, як наприклад титановий корпус Nautilus з водозахистом до 1000 метрів або стійкий до подряпин годинник Midas з особливо міцним корпусом. У 1950-х роках фахівцями ATLANTIC було розроблено механізм Speed-Switch — швидке переведення дати в механізмах. Цей винахід, який прискорив операцію з переведення дати в 52 рази, був запатентований і досі використовується всіма світовими виробниками годинників.

Стиль виконання годинника і сама назва марки завжди символізувала величність і надійність. Ось чому наприкінці XX століття годинник ATLANIC був особливо затребуваний у колі яхтсменів, моряків та інших людей наближених до морської справи, а назва багатьох колекцій почала включати слово Sea (море).

У наші дні візитною карткою годинника ATLANTIC стали водонепроникні, функціональні та зручні моделі як спортивного, так і класичного стилю, розраховані на енергійних та цілеспрямованих людей з сильним характером.

Розгорнути
Вгору