0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Pixus

Pixus - сучасна компанія, виробник надійної та якісної техніки, що доступна кожному!

Історія бренду почалась у 2008 році з виготовлення MP3-плеєрів та аксесуарів. Компанія Pixus прагнула, щоб люди насолоджувались улюбленою музикою та підкреслювали свою індивідуальність.

Технології не стояли на місці, тенденції поступово змінювались, і у Pixus зрозуміли — щоб приносити користь і бути актуальними, треба розширювати асортимент. Так під назвою Pixus з'явились смартфони, планшети, а разом із ними — мобільні батареї, портативна акустика та зарядні пристрої. Кожного року Pixus оновлює модельний ряд, випускаючи нові продукти, в яких об'єднуються технічна якість та яскравий дизайн.

Для досягнення максимальної якості Pixus співпрацює з заводами, які вже заслужили довіру світових брендів. Ретельно обирає промислові потужності, надає перевагу надійним матеріалам і тестує усю продукцію.

Щоб підкреслити індивідуальність користувача, Pixus самостійно розробляє дизайн пристроїв. В компанії заснований власний відділ промислового дизайну, який створив серії різнокольорових навушників, плеєрів, колонок та зарядок. Розроблені продукти вирізняють Pixus на полицях, а клієнтів — серед натовпу людей.

Pixus це понад 10 років досвіду, більш ніж 300 000 задоволених клієнтів, та 19 сервісних центрів в усіх куточках країни.

Розгорнути
Вгору