0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Телефонні апарати

Радіотелефон - загальна назва засобу передачі голосових сигналів за допомогою радіозв'язку. Даний телефон являє собою базу, до якої підключаються аналогові або цифрові лінії з однією або декількома телефонними трубками, які можуть бути пов'язані між собою.

Як обрати якісний радіотелефон?

Якщо порівнювати радіотелефон зі стаціонарним пристроєм, то перший має значну перевагу, оскільки він більш функціональний і зручний в експлуатації. При виборі радіотелефону зверніть увагу на ті характеристики, що будуть найбільш важливими для виконання завдань, які ви ставите перед пристроєм.

Першим і основним показником при виборі радіотелефону є зручність. Для того щоб зрозуміти, наскільки комфортно вам буде тримати пристрій в руці, необхідно протестувати його в магазині перед покупкою. Дисплей пристрою також грає важливу роль при виборі радіотелефону, адже на ньому виводиться вся інформація про зарядку, набраний номер і тривалість дзвінка. Дисплеї бувають різних типів і розмірів, вони можуть містити різну кількість рядків з інформацією. Вони також можуть відрізнятися кольором і бути як монохромними, так і кольоровими. Рекомендується обирати телефон з великим дисплеєм, адже таким чином на екран буде виводитися більша кількість інформації.

При покупці нового радіотелефону варто звернути увагу на ємність акумулятора, яким він комплектується. Від даного показника буде залежати час роботи телефону без підзарядки, а також час самої зарядки. Трубка заряджається від бази, на якій вона розташовується у вільний від розмов час.

Переваги радіотелефонів  

Радіус дії радіотелефону практично не залежить від моделі пристрою і становить до 300 м в межах прямої видимості, а в приміщенні не перевищує 50 м. Крім виконання стандартних завдань, сучасні пристрої можуть порадувати своїх власників іншими додатковими функціями, такими як:

  • гучний зв'язок (найчастіше використовується, коли виникає необхідність в тому, щоб розмову чули всі люди, присутні в кімнаті);
  • автовідповідач (дає можливість записувати голосове повідомлення, коли вас немає вдома, або ж у тому випадку, якщо ви не хочете відповідати на телефонний дзвінок).

Більшість радіотелефонів комплектуються автоматичним визначником номера, що є однією з найбільш корисних і важливих додаткових функцій сучасних пристроїв. Також в більшості нових радіотелефонів передбачена функція набору попереднього номера. Це означає, що ви можете скористатися спеціальною кнопкою і повторити попередній дзвінок.

В деякі моделі радіотелефонів може бути також вбудована функція «радіо няні». Дана опція дозволяє чути все, що відбувається в кімнаті немовляти, за допомогою телефонної бази, на яку буде переводитися звуковий сигнал. Вона мобільна, зручна і досить проста в експлуатації.

Як правило, радіотелефон купують на тривалий термін, тому варто відповідально поставитися до вибору даної техніки. Наші консультанти рекомендують вам звернути увагу не тільки на зовнішні показники, а й на експлуатаційні характеристики і фірму-виробника моделі, зо вас цікавить.

Ви можете купити якісний і надійний радіотелефон за доступною ціною в магазині «Титан». Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір і придбати якісний радіотелефон.

Вгору