0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

SIGMA mobile

Якщо Вам знадобляться смартфони та мобільні телефони захищені від дії пилу бруду та води по стандартам IP, зверніть увагу на український бренд Sigma mobile.   Заснований у 2010 році бренд може запропонувати Вам захищені смартфони та мобільні телефони на будь-який смак.

Український бренд Sigma mobile створений у 2010 році колективом фахівців в області IT-техніки, телефонії та радіозв'язку для розробки та пропозиції продукції, що задовольняла б потреби користувачів IT-техніки та телефонії, що не враховані в масових продуктах.

За порівняно невеликий період часу, бренд Sigma mobile став широко відомий на українському ринку, а також отримав визнання на європейському, зарекомендувавши себе як бренд якісної, надійної і доступної продукції.

Лінійка пристроїв Sigma mobile на сьогодні це:

  • Захищені мобільні телефони і смартфони
  • Захищені мобільні телефони-рації
  • Планшети (в тому числі захищені)
  • Бездротові гарнітури (в тому числі захищені)
  • GSM телефони з функцією SOS (у тому числі захищені)
  • Екшн-камери
  • Аксесуари

Лінійка постійно поповнюється. Кілька нових продуктів завжди в розробці.

Пристрої захищеної лінійки розраховані на використання в різних жорстких умовах, з легкістю переносять падіння у воду, пісок або бруд, так як захист від проникнення вологи і пилу гарантують найвищі стандарти захисту IP67 і IP68. З таким пристроєм його власник може не думати про нього під час зливи або ж працюючи в пилу і бруду, а вирушаючи у подорож, експедицію, на полювання чи риболовлю не хвилюватись за його якість і надійність.

Крім захищених пристроїв, Sigma mobile пропонує користувачам надійних "помічників" для старшого покоління - телефонів з функцією SOS, незамінною в екстрених випадках. Телефони розраховані для літніх людей та людей зі слабким зором, так як головна їхня перевага - великі кнопки і цифри на екрані, гучний звук, логічне інтуїтивне меню і, звичайно ж, кнопка SOS. Крім того, представлені пристрої є чудовим вибором для заміських поїздок, в якості другого телефону, а також стануть вдалим рішенням для школярів.

Головне завдання команди Sigma mobile - надавати користувачам тільки якісні і надійні пристрої, а також забезпечувати постійне оновлення лінійки з урахуванням побажань споживачів, розвитком технологій і найкращим співвідношенням ціна / якість.

Головна мета команди Sigma mobile - популяризація в суспільстві українського національного продукту, а також розвиток і зміцнення національного потенціалу в галузі IT-технологій і телефонії.

Розгорнути
Вгору