Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Panasonic

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Panasonic - японський бренд електроніки і побутової техніки, що належить компанії Panasonic Corporation. Техніка проводиться в Китаї, Малайзії, Індонезії, Чехії, Україні. Якість хороша, функціонал широкий. Цінові сегменти: від нижче середнього до верхнього. Техніка Panasonic вельми популярна в Росії і часто зустрічається у продажу - як в інтернет-магазинах, так і в супермаркетах електроніки.

Panasonic - це всесвітньо відома компанія. За всю історію існування цієї компанії, а їй виповниться 100 років у 2018 році, підприємствами Panasonic було вироблено стільки всілякої продукції високої якості, що не можна не дивуватися подібному розмаху діяльності. Panasonic випускає величезну кількість моделей самих різних класів побутової техніки та електроніки. Всю продукцію можна розділити на дві групи: для звичайних споживачів і для підприємств. Варто відзначити і моделі, орієнтовані на використання в жорстких, непобутових умовах: особливо захищені ноутбуки, планшети і інша техніка. Ціни на них, звичайно, чималенькі, але зате для ряду людей і компаній ці прилади просто незамінні.

Офіційна мета Panasonic - сприяти прогресу і процвітання суспільства, поліпшення життя людей в усьому світі. Panasonic підкреслює своє прагнення сприяти захисту навколишнього середовища. Основи політики екологічної відповідальності фірми були сформульовані ще в 1991 році. Компанія виступає за раціональне використання природних ресурсів.

Розгорнути
Вгору