Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

JBL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

JBL— це американська компанія, що виготовляє акустичну аудіотехніку. Входить до складу об'єднання «Harman International Industries», що включає в себе численні компанії з виробництва аудіотехніки. Продукція JBL - акустичні системи високого класу і супутня їм електроніка.


 

Компанія JBL була заснована Джеймсом Буллоу Лансінгом в 1946 році. Cпочатку він розробив серію динамічних головок і супутніх елементів, які стали використовуватися в домашніх умовах і для кінотеатрів.

Джеймс Лансінг висококласний інженер, але поганий бізнесмен. Протягом наступних років йому було важко оплачувати рахунки. В результаті погіршення умов бізнесу та особистих проблем, він покінчив життя самогубством 4 вересня 1949 року. Після його смерті компанія став керувати Білл Томас - віце-президент JBL. Томас виявився людиною більш підприємливою, що забезпечило ріст і розвиток компанії JBL у наступні два десятиліття. За цей період JBL отримала репутацію виробника високоякісних акустичних систем для домашнього використання.

Дві акустичні системи того періоду «Hartsfield» і «Paragon» були дуже затребувані на своєму ринку.

У 1969 році Томас продав JBL компанії «Jervis Corporation» (пізніше змінили назву на «Harman International Industries»). До 1970 JBL стає справжнім народним брендом. Їх акустична система L-100 стала однією з найбільш продаваних в ту пору. З 1970 ж року JBL починає випускати ряд моделей професійних «моніторів» і до кінця цього десятиліття більшість американських студій звукозапису використовували акустику JBL.

Наступні два десятиліття компанія зосереджує своє виробництво на масовий ринок (серія акустичних систем «Northridge»). У цей же час вони починають виробництво великих High-end систем серії «Everest» і «К2». JBL по праву стає провідним постачальником акустичних систем для звукової індустрії, їх гучномовцями користуються відомі рок-виконавці у своїх турне, без JBL немислимий жоден відомий музичний фестиваль. Продукція JBL послужила основою для розробки стандарту THX, що використовується для озвучування в системах домашніх кінотеатрів. Крім того, акустичні системи JBL використовуються у продукції провідних автовиробників світу.

В інтернет — магазині titan.ua великий вибір портативних колонок та навушників JBL.

Розгорнути
Вгору