0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Huawei

Huawei - це одна з найбільших китайських телекомунікаційних компаній. Нею проводиться різне мережне остаткування, мобільні телефони, термінали, спеціалізоване програмне забезпечення. Причому, в основі всього перерахованого вище лежать власні розробки. На думку Businessweek, Huawei входить до числа найбільших і найбільш впливових компаній у світі.

Назва Huawei складається з двох частин, пишеться двома ієрогліфами й має подвійний сенс. «Hua» переводиться і як «Китай» і як «відмінний», «wei» — «досягнення» або «дія». Таким чином, одержуємо щось начебто «китайське досягнення» або «відмінна дія». Переклад приблизний, але загальний зміст передає.

У джерел компанії, заснованої в 1987 році в місті Шэньчжэнь (Shenzhen), стояв колишній офіцер китайської Народно-визвольної Армії Рэн Женгфэй (Ren Zhengfei). Уважається, що саме він і придумав назву «Huawei» — штучне складене слово, яке ніколи до цього ніде не використовувалося ( за іншими відомостями, це не так і слово «huawei» все-таки трохи старше, ніж прийнято вважати).

Уся історія компанії — це історія безперервного росту. На сьогоднішній день на заводах, в офісах і в лабораторіях Huawei Technologies трудяться сотні тисяч людей, причому майже половина з них зайнята в дослідницькій і конструкторській діяльності. Науково-дослідні центри перебувають у багатьох країнах миру. Доходи обчислюються мільярдами доларів США. Компанії належить значна частина замовлень від провідних операторів стільникового зв`язку — так, в 2007 році Vodafone навіть удостоїв Huawei нагороди за якість наданого встаткування, сервісу й послуг.

У лютому 2008 року Huawei разом з Symantec заснували компанію Huawei Symantec Technologies , що спеціалізується на продуктах забезпечення мережної безпеки й системах зберігання даних.

Втім, політика Huawei більше спрямована на завоювання швидкозростаючих ринків країн що розвиваються у Азії, Африки й Латинський Америці, ніж на впровадження на більш прибуткові, але й куди більш консервативні ринки Європи й США. Великий вплив компанія має у країнах СНГ.

Розгорнути
Вгору