Бути корисними
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Festina

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Консолідована присутність у більш ніж 90 країнах на п’яти континентах, мультибрендове ноу-хау та 5 мільйонів проданих годинників на рік – усе це призвело до того, що ми сьогодні є міжнародним еталоном на ринку годинникарства, а також є лідером на багатьох стратегічних ринках. завдяки якості нашої продукції, винятковому співвідношенню ціни та особливої уваги, яку ми приділяємо післяпродажному обслуговуванню.

Наша штаб-квартира знаходиться в Барселоні, але у нас також є високотехнологічний виробничий центр у Швейцарії, інший спеціалізований центр для золотих годинників в Іспанії та дочірні компанії у Франції, Німеччині, Італії, Бенілюксі, Швейцарії, Чилі, Чехії, Польщі та Словаччина.

Така велика міжнародна проекція, була б неможливою, якби ми не вирішили прийняти виклик постійних інновацій і якості, щоб досягти нових висот. Нові технології, застосовані як до класичного, так і до модного дизайну, зробили Festina еталонним брендом. 

Бренд Festina з'явився у 1902 році. Ця компанія відрізнялася від решти від початку. Навіть її назва не відповідала існуючим традиціям Швейцарії. Воно складається не з перших букв імен власників та засновників фірми. Festina Lente - це початок однієї з фраз, написаної латиною. Вона означає «квапся повільно». Вибір на користь такої назви був не випадковим. У складі цієї фрази міститься 12 літер. Дуже часто в колекціях годинників її використовували замість звичних цифр і наносили на циферблат. Деякі люди, які не були сильними знавцями латинської мови, вважали, що назва перекладу означає «свято».

 

Розгорнути
Вгору