Кількість
|
Вартість
|
||
|
Нержавіюча сталь – найуживаніший вид матеріалу для виготовлення наручного годинника. Сталь відрізняється високою жорсткістю та хімічною інертністю. Недоліком наручного годинника виготовленого зі сталі є порівняно велика вага.
Сплав на основі латуні - застосовується рідше ніж сталь. Латунь є досить міцним матеріалом. Недоліком наручного годинника виготовленого з латунного сплаву є порівняно велика вага.
Алюмінієві сплави - з алюмінію виробляють наручний годинник початкового цінового діапазону. Пов'язано це з недовговічністю алюмінієвого годинника. Алюмінієвий годинник відрізняється малою вагою.
Пластмаса- Ціновий діапазон залежить від сорту пластмас, що використовуються виробником. Солідні виробники використовують хороші нешкідливі та надійні сорти пластмас, які можуть бути армовані спеціальними волокнами. Найдешевший пластмасовий годинник виготовляється з низькосортної пластмаси, що не має достатнього запасу міцності для тривалої експлуатації виробу.
Титан - у чистому вигляді не застосовується для виготовлення корпусів наручного годинника через свою крихкість. Для цього використовують його сплави, тому що вони пластичніші. Наручний годинник у титановому корпусі набагато легший за сталевий і, через низьку теплопровідність титану, «теплий» на дотик. Мінусом титанового корпусу є висока схильність його до подряпин. Крім того, титанові корпуси схильні до підвищеної адгезії – тому годинник виконаний з титану рекомендується відкривати час від часу, щоб задня титанова кришка не приросла «намертво» до корпусу.