0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Superlux

 

Компанія Superlux (Суперлюкс) почала свою діяльність 30 років тому. Однак ті успіхи, яких вона встигла досягти на сьогоднішній день, підтверджують серйозність намірів її засновників ще на самому «старті». З самого початку пріоритет віддавався високій якості та відповідності йому ціни, саме тому звукова продукція та обладнання від Superlux користуються пополярністю у користувачів у всьому світі, в тому числі і в нашій країні.
 

До свого визнання компанія Superlux йшла довго і поступово, завойовуючи перемогу за перемогою. Сьогодні компанія є одним з кращих виробників обладнання для звуку, причому пріоритетом завжди був і продовжує залишатися саме якісний звук. В асортименті значна частка належить таким видам виробів, як навушники, мікрофони та підсилювачі. Якість Superlux дозволяє сміливо і з упевненістю використовувати обладнання в професійній сфері діяльності, де звук і якість відіграють вирішальну роль (телебачення, концертна діяльність і інші напрямки шоу-бізнесу).


На думку самих власників компанії, їх сила і основні конкурентні переваги полягають у:
-висока продуктивність виробничих компаній;
-власний центр по матеріально-технічним розробкам і їх успішному впровадженню;
-система внутрішнього контролю ERP.


До складу підприємства Superlux на сьогоднішній день входить виробничий відділ, і відділ маркетингу та збуту. Це дозволяє завжди і будь-якому клієнту запропонувати максимально повні рішення і пропозиції, здатні задовольнити їхні потреби.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору