0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Nikon

Nikon не випадково відноситься до легендарних брендів. Фототехніка, вироблена компанією, завоювала любов сотень тисяч користувачів по всьому світу, як професійних фотографів, так і зелених новачків. Продукція Nikon застосовується повсюдно - крім фотокамер і об'єктивів, компанія випускає і різні оптичні прилади та пристрої для обробки зображень.
Майбутня легенда народилася 25 липня 1917 року, шляхом злиття трьох компаній - Tokyo Keiki Seisaku-sho's Optical Division, Iwaki Glass Seisaku-sho і Fujii Lens Seizo-sho. Називалася вона тоді Nippon Kogaku K.K. Основними замовниками були військові. Компанія виробляла біноклі, підзорні труби, приціли, перископи для підводних човнів, об'єктиви для аерофотозйомки. Природно, що вимоги до якості пред'являлися жорсткі. Але невелика компанія, в якій працювало дві сотні людей цілком справлялася. І росла. До початку війни число працівників вимірювалося вже десятками тисяч.
1931 рік ознаменувався випуском першої цивільної продукції - об'єктива Anytar 120 мм f / 4.5. У 1932 році народжується бренд Nikkor, під яким об'єктиви випускаються і до цього дня.

По закінченню Другої світової війни практично вс
е довелося починати спочатку. Компанія перемикається на цивільну продукцію. Вона починає випускати мікроскопи, невелір, телескопи тощо. У 1946 році з'являється перша камера компанії, розрахована на стандартну 35-мм плівку. Назва ця «дальномерка» отримала нехитре - Nikon 1. В її основу лягли всі ті ж легендарні Leika. Але в цілому, пристрій вийшов самобутнім.
Назва Nikon - похідна від назви компанії. Згідно з легендою, було перебрано безліч різних варіантів (Nicca, Nikka, Nikoret, Niko ...), але зупинилися в підсумку на цьому слові, яке однаково голосно як для японсько
ї, так і для інших мов. Nippon Kogaku навіть не сумнівалася в тому, що зуміє підкорити світовий ринок. Втім, є й інша думка: слово «nikon» співзвучне зі зі знаменитим німецьким брендом Zeiss Ikon. Німці все ж завжди були виключно сильні в оптиці і їм не гріх було наслідувати.
З появою Nikon 1, компанії Nippon Kogaku і Canon стають конкурентами. Перша відразу ж припиняє випуск об'єктивів для другої. Справжня війна йде і до цього дня зі змінним успіхом. У обох компаній є безліч шанувальників, готових до останнього відстоювати свій вибір.
Перша дзеркальна камера Nikon з'являється в 1959 році. Модельний ряд, що випускається до цього, складався з камер, в число яких входили і легендарні моделі. Бренд Nikon стає все більш і більш відомим, поступово затьмарюючи назв
у самої компанії. У 1988 році Nippon Kogaku змінює назву на Nikon.
Подальша історія компанії - це історія чудових пристроїв. Згодом, на зміну плівковим фотокамерам приходять цифрові. Фотографія стає масовим явищем. І всі ці роки Nikon є одним з провідних виробників. З'являється бренд Coolpix, під яким випускаються цифрові камери, орієнтовані на початківців.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору