0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари в бажані
Порівняння
Додайте товари для порівняння

FM трансмітери

FM-трансмітер - пристрій, призначений для відтворення музичних файлів, записаних на флеш-пам'ять, з можливістю прослуховування їх у власному автомобілі. Трансмітер зазвичай використовується в тих випадках, коли аудіо програвачі не обладнані пристроєм для читання з цифрових носіїв.

Фірма «Титан» пропонує новітні FM-трансмітери за низькими цінами.

Як обрати FM-трансмітер для свого авто? 

Отже, FM-трансмітер дозволяє обирати будь-які файли для відтворення, планувати можливість повторення музичних файлів, керувати гучністю відтворення. РК-дисплей дозволяє прочитати назву треку, який відтворюється, а також іншу інформацію. Управління роботою здійснюється за допомогою кнопок, розташованих на його корпусі. FM-модулятор, як правило, також має пульт дистанційного керування, що дозволяє перемикати треки будь-якій людині, яка перебуває в автомобілі.

У наші дні трансмітери стрімко набирають популярності. Завантажуючи файли на пристрій, ви зможете в будь-який момент додати новий трек або ж навпаки видалити його зі свого персонального списку відтворення. Купити надійний трансмітер можна в магазині «Титан», де наші консультанти із задоволенням допоможуть обрати будь-який пристрій за доступною ціною

На нашому сайті представлені FM-трансмітери від фірми Grand-X, яка встигла завоювати безліч прихильників і увійшла до складу кращих компаній із виробництва і продажу комп'ютерних аксесуарів. Компанія Grand-X надає широкий вибір FM-модуляторів, які відзначаються високою якістю і тривалим використанням. Головними перевагами фірми Grand-X були і залишаються такі показники як надійність, функціональність, зручність у використанні, низька ціна і довговічність.

FM-трансмітери та їхні різновиди

Як і більшість пристроїв, FM-трансмітери діляться на бюджетні варіанти, моделі середньої цінової категорії та модифіковані.

Бюджетні моделі мають не високу кількість опцій, проте володіють усіма необхідними показниками (зчитування, відтворення, трансляції на FM-хвилі). Пристрої з середньою вартістю можуть похвалитися великою кількістю функцій, серед яких э можливість працювати з декількома форматами запису (mp3, AAC, WMA). Такі моделі мають роз'єми під карти пам'яті miniSD, microSD, інформативний дисплей з підсвічуванням, а також більш широкий FM-діапазон.

Модифіковані FM-модулятори мають набагато більше можливостей і функцій. З їхньою допомогою ви можете копіювати плейлисти, дані моделі комплектуються великим і якісним дисплеєм, підтримують всі відомі флеш-накопичувачі, можуть працювати з телефонами. Обираючи FM-трансмітери, необхідно орієнтуватися на майбутнє призначення пристрою.

Фірма «Титан» надає можливість придбати FM-трансмітери, представлені в широкому ціновому діапазоні. Ми допоможемо підібрати трансмітер, який відповідає всім вашим вимогам.

Сортування:
Відображення:
Вгору