Зарядні пристрої

Використання мобільних телефонів без зарядного пристрою уявити досить складно. Що стосується сучасних смартфонів, то ці пристрої, як правило, і зовсім не можуть використовуватися без додаткової зарядки більше доби. Незважаючи на те, що зарядні пристрої продаються в комплекті з телефоном, їх часто доводиться підбирати самостійно, оскільки вони нерідко ламаються через активну експлуатацію.

Зарядні пристрої для мобільних телефонів: особливості вибору

Необхідність в покупці зарядного пристрою для телефону може бути викликана не тільки його несправністю. Наприклад, дехто купує  кілька запасних зарядок, адже набагато зручніше залишити один такий пристрій вдома, а запасний варіант тримати в офісі. Подібне рішення дозволить вам завжди залишатися на зв'язку і не турбуватися про те, що ви не зможете скористатися своїм ґаджетом в потрібний момент. Крім того, таким чином ви вбережете зарядний пристрій від поломки і продовжите термін його експлуатації.

Обираючи відповідний пристрій для зарядки телефону, ознайомтеся з його основними типами:

 

  • зарядний пристрій, який живиться від електричної мережі (найбільш поширений, практичний і зручний варіант);
  • пристрій, джерелом живлення для якого слугує сонячна енергія;
  • автомобільний зарядний пристрій (живлення здійснюється за рахунок бортової мережі автомобіля);
  • універсальний зарядний пристрій (може використовуватися для зарядки будь-якого мобільного телефону через USB-порт ноутбука або ПК).

 

У свою чергу, автономні зарядні пристрої діляться на такі основні типи:

 

  • механічні;
  • пристрої, що працюють на сонячних елементах (включають в себе сонячну батарею, яка дозволяє перетворити енергію сонця в електрику, а також акумулятор, завдяки якому такий зарядний пристрій може використовуватися в темний час доби);
  • пристрої, що працюють на батарейках.

 

Пам'ятайте, що акуратна експлуатація дозволить максимально продовжити термін служби виробу.

Універсальний або оригінальний зарядний пристрій

Сучасні виробники виготовляють зарядні пристрої, що здатні самостійно визначити величину рівня струму, якою необхідно обмежитися для зарядки того чи іншого телефону. Це означає, що віддавати перевагу оригінальному зарядному пристрою рекомендується тільки в тому випадку, якщо ви плануєте заряджати всього один тип ґаджетів, однак для власників кількох мобільних телефонів найбільш оптимальним рішенням буде покупка універсального ЗП.

Купити зарядний пристрій для телефону

У магазині «Титан» представлено широкий вибір зарядних пристроїв, які підійдуть для різних моделей мобільних телефонів і смартфонів. Якщо ви поки не визначилися, який саме пристрій найкраще підійде для вашого ґаджета, зверніться за консультацією до фахівців із нашого торгового відділу.

SAMSUNG G532F J2 Prime DUOS Gold
3 399 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація