Bluetooth-гарнітури

Гарнітура - аксесуар систем зв'язку, що є комбінацією телефону з мікрофоном. При використанні під час розмови дозволяє залишати руки вільними за рахунок спеціальних елементів кріплення. Гарнітура забезпечує захист слуху від сторонніх шумів.

Як обрати дротову гарнітуру і Bluetooth?

     У сучасному світі використання Bluetooth гарнітури - це не тільки зручно, але й дуже практично. Цей пристрій дозволяє водієві залишатися пильним за кермом, не викликаючи при цьому необхідності відволікатися від важливої ​​розмови. Таким чином, гарнітура стала справжнім засобом необхідності для автомобілістів.

       Основним критерієм, який відіграє роль при виборі гарнітури, вважається тип, до якого належить пристрій (виділяють моно- і стерео-гарнітури). Моно-гарнітури підтримують тільки вхідні та вихідні телефонні дзвінки. Другий тип дозволяє також прослуховувати вашу улюблену музику з телефону.

      Провідні гарнітури підходять для стандартних роз'ємів 2,5 мм. Вони зазвичай продаються в комплекті з новим мобільним телефоном. Незважаючи на те, що провідна гарнітура має досить тривалий термін експлуатації, вона може пошкодитися в громадському транспорті або при необережному поводженні. Якщо вам все-таки довелося самостійно обирати навушники, слід звернути увагу на марку і модель вашого телефону. Поєднання гарнітури і телефону від одного й того самого виробника дозволить забезпечити більш якісний звук.

      Одним із важливих чинників, які заслуговують на вашу увагу при виборі Bluetooth гарнітури, також вважається вага даного пристрою. Саме від цього параметра залежить його ергономіка, що особливо важливо для тих, хто використовує гарнітуру по кілька годин на день. Прийнято вважати, що чим меншою буде його вага, тим менше часу він буде працювати без підзарядки. До того ж, масивні гарнітури мають зручні і надійні кріплення, а також батареї великого обсягу, що відкриває ширші можливості для експлуатації.

     Зверніть також увагу на форму і спосіб кріплення. Bluetooth гарнітури бувають накладними, вставними, вакуумними і завушними. Найбільшою популярністю користуються накладні та вставні Bluetooth гарнітури. Сучасні моделі комплектуються дисплеєм, на який виводиться інформація про дзвінок, терміни заряду батареї, номер, а також ім’я вхідного дзвінка.

Bluetooth гарнітури та їхні основні переваги

      Головною перевагою Bluetooth гарнітур можна вважати той факт, що вони обходяться абсолютно без дротів. Кожен бажаючий може підібрати для себе пристрій, який буде підходити під стиль і темп його життя. На ринку сучасної техніки можна зустріти безліч моделей гарнітур, які розрізняються між собою кольором, формою і функціональністю. Ще однією перевагою є поліпшене відтворення звуку через Bluetooth гарнітуру.

Дротові та Bluetooth гарнітури купити

       У магазині «Титан» Ви зустрінете гарнітури від таких провідних фірм, як AWEI, Nokia, Nomi, Samsung, Sigma і багато інших. Оскільки Bluetooth гарнітура постійно знаходиться в тісному контакті зі своїм власником, то й до вибору слід поставитися з усією відповідальністю.

     Купити якісну, надійну і багатофункціональну гарнітуру ви зможете в магазині «Титан». Наші консультанти допоможуть вам підібрати пристрій, який ідеально підійде для вашого телефону. Вартість товарів, представлених у нашому магазині, вас приємно здивує.

Pixus hiPower 16GB
3 299 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація