Колонки

Музичні колонки - це акустичні системи, конструкція яких включає в себе безліч однакових гучномовців, розташованих по вертикальній осі. Дані пристрої використовуються для озвучування великих закритих приміщень і відкритих майданчиків, що стає можливим завдяки вузькій діаграмі спрямованості у вертикальній площині.

Які обрати звукові колонки?

Перше, на що варто звернути увагу при виборі, це тип колонок. Сучасні акустичні системи можуть бути активними та пасивними, залежно від наявності/відсутності внутрішнього підсилювача. Портативні колонки переважно використовуються з ноутбуками, мобільними телефонами, планшетами та іншими мобільними ґаджетами. Іноді даний тип колонок комплектується вбудованим картрідером, до якого можна підключати флешку.

Активні колонки - це акустичні системи, які володіють вбудованим внутрішнім підсилювачем, що дозволяє отримувати високий рівень звуку без використання додаткових зовнішніх пристроїв. Пасивні колонки не обладнуються вбудованим підсилювачем звуку, за рахунок чого зазвичай використовуються в парі з зовнішнім звуковим підсилювачем.

Визначальним параметром при виборі можуть стати габарити акустичних систем. Наприклад, якщо ви регулярно перебуваєте в роз'їздах, то вага та розмір колонок повинні бути невеликими, однак у тому випадку, якщо вони постійно будуть перебувати в нерухомому стані, можна зупинитися на більш об'ємних моделях.

Від такого показника, як потужність колонок, залежить сила і гучність відтвореного звуку. Активні колонки спираються на потужність вбудованого підсилювача, а пасивні - на рівень сигналу з передавального пристрою. При виборі колонок важливо також враховувати особливості приміщення, в якому вони будуть встановлені. Зверніть увагу, що якість звуку може залежати не тільки від моделі акустичних систем, а й від площі кімнати та способу розташування колонок.

Сучасні колонки не потребують складного догляду: необхідно просто періодично видаляти пил з корпусу і динаміків. Акуратне поводження з технікою дозволить значно продовжити термін її служби.

Портативні бездротові колонки

       Бездротова колонка має компактну конструкцію і невелику вагу, за рахунок чого ви легко зможете взяти її з собою в подорож або на пікнік. Наявність сполучних кабелів у випадку з провідними колонками часто може стати проблемою, адже велика кількість проводів в кімнаті виглядає не дуже естетично, проте Bluetooth колонки легко позбавлять вас від подібних неприємностей.

Портативні колонки стануть кращим рішенням для тих, кому подобається часто міняти обстановку для прослуховування улюбленої музики.

Купити якісні та надійні колонки ви можете в магазині «Титан». Наші консультанти допоможуть підібрати модель, яка буде відповідати всім вашим основним вимогам.

Concept RO 3107 (7 ребер)
499 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація