Диктофони

Диктофон - пристрій, призначений для запису і відтворення звуків. Його найчастіше використовують на лекціях і виступах, а також для фіксації телефонних розмов і диспетчерських переговорів.

Диктофони: основні характеристики

Кожен день в нашій голові виникають сотні цінних ідей, які ми не встигаємо записати, а потім не можемо згадати в потрібний момент. Іноді нам необхідно зафіксувати достатньо великі обсяги важливої ​​інформації, яку просто неможливо запам'ятати у всіх подробицях самостійно. Саме для вирішення цієї проблеми і був створений диктофон. Його перевагами є висока швидкість обробки інформації та компактні розміри. Обираючи диктофон, пам'ятайте, що, в першу чергу, пристрій повинен бути якісним і чутливим до різних частот.

У сучасному житті диктофон - це зручний і практичний пристрій, який може стати корисним для людини з будь-якою професією. Диктофони прості в експлуатації та відрізняються доступною вартістю.

Різновиди диктофонів

Диктофони діляться на два основних типи:

  • цифрові;
  • аналогові.

В даний момент аналогові диктофони з касетою, на яку відбувається запис звуку, практично не використовуються. Найбільшою популярністю користуються саме цифрові диктофони, які відрізняються більш високою якістю та надійністю.

Перевага цифрових диктофонів полягає в тому, що їх можна підключати до будь-яких комп'ютерів, ноутбуків і сучасних мобільних телефонів. При використанні даного диктофона запис звуку здійснюється на карту пам'яті, яка може бути як вбудованою, так і зовнішньою. Завдяки своїй чутливості пристрій здатний записувати звуки з різних відстаней.

На диктофоні можуть зберігатися записи різної тривалості в тих обсягах, які допускає карта пам'яті пристрою. Як правило, більшість диктофонів використовує формати WMA i MP3. Запис у форматі MP3 хороший тим, що отриману інформацію Ви можете записувати та прослуховувати на своєму MP3-плеєрі. Файли в цьому форматі також зручні тим, що вони займають відносно невелику кількість пам'яті.

Де купити диктофон?

У мережі магазинів «Титан» представлено диктофони від кращих світових виробників, таких як Olympus, Real-El, Sven, Trust. Ми пропонуємо товари з різними технічними характеристиками в широкому ціновому діапазоні.

Щоб підібрати диктофон, необхідно визначитися з потрібним обсягом пам'яті, якістю запису і приблизною вартістю. Залежно від цілей і частоти використання диктофона підбирається необхідний рівень чутливості пристрою.

Перед покупкою рекомендуємо також визначитися з фірмою-виробником, що вас цікавить. Консультанти магазину «Титан» допоможуть Вам не розгубитися серед широкого розмаїття торгових марок. Обираючи якісний і надійний пристрій у нас, ви можете бути впевнені в його довговічності. Диктофони не потребують особливого догляду, проте рекомендується стежити за тим, щоб динаміки не забивалися пилом.

Переваги покупки диктофонів у нас:

 

  • вигідна ціна;
  • хороша чутливість і якість запису;
  • надійні та перевірені виробники, які надають гарантію на диктофони.

 

SIGMA X-treme PQ15 Orange-Black
3 259 ₴
ціни вказані в гривнях
Акційна ціна!
Pixus Black-Grey
99 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація