Інвертори/ Універсальні Б.Ж.

Для мандрівників та людей, які часто знаходяться в роз'їздах або відрядженні, незамінним пристроєм є інвертор, який використовується в якості додаткового джерела живлення побутової техніки. Даний прилад слугує в ролі портативного перетворювача напруги. З його допомогою можна перетворити змінний струм 220В в 12В постійного струму і навпаки.

Інвертори: основні характеристики

Застосування сучасного інвертора дозволяє забезпечити роботу телевізора, зарядного пристрою або ноутбука, що розраховані на заряд 220В, від бортової мережі автомобіля або акумулятора. Завдяки інверторам напруги вдалося усунути залежність функціонування електричного обладнання від якості змінного струму в мережі.

Наявність інвертора допомагає забезпечити коректне завершення роботи комп'ютера в разі несподіваного знеструмлення джерела електричної мережі. У якості джерела безперебійного живлення використовується резервна акумуляторна батарея та інвертор. У сукупності з більш складними пристроями інвертори можуть працювати незалежно від мережі або паралельно з нею.

Інвертор, що має високу частоту перетворення, також може виступати в якості самостійного джерела живлення для пристроїв, які споживають змінний струм.

Інвертори та особливості їхньої експлуатації

Для того щоб інвертор справно працював протягом тривалого періоду часу, необхідно, щоб потужність питомих пристроїв не перевищувала його власної. Виходячи з цього, рекомендуємо вам порахувати суму показників всіх пристроїв, які ви плануєте використовувати, і додати до неї 15-20% запасу. Такий підхід не тільки продовжить термін служби інвертора, але й забезпечить безпеку його експлуатації.

Обираючи інвертор, зверніть особливу увагу на наявність захисту від перегріву, замикань в мережі електричного струму, перевантажень і перепадів напруги. Для гарантії абсолютної безпеки також необхідно, щоб були присутні функції автоматичного перезапуску і система захисту від розряду штатного джерела живлення. Інвертор стане незамінним приладом в місцях, де відсутнє стаціонарне джерело електричної мережі.

Купити інвертор за вигідною ціною

Якщо вас зацікавила покупка інвертора для обслуговування електротехніки, ви можете підібрати відповідну модифікацію даного пристрою в нашому магазині. Детальні характеристики товару та умови його експлуатації можна уточнити в торгових фахівців магазину «Титан». Вся продукція, запропонована на нашому сайті, відповідає міжнародним стандартам якості та закуповується у перевірених постачальників.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 16GB LTE Black (SM-T585NZKA)
8 999 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація