Зовнішні портативні жорсткі диски

Портативний жорсткий диск став досить поширеним аксесуаром не тільки серед комп'ютерників, але й серед пересічних користувачів. Практично кожен рано чи пізно стикається з браком вільного місця на вбудованому жорсткому диску комп'ютера. Саме в цей момент на допомогу нам приходять портативні накопичувачі. Жорсткі диски - це цифрові запам’ятовувальні пристрої, що використовуються для зберігання і передачі інформації.

Зовнішні портативні жорсткі диски: особливості

За допомогою зовнішнього жорсткого диска ви зможете не тільки зберігати великі обсяги інформації на одному носії, але й користуватися ними на будь-якому ПК. На сьогоднішній день виробники пропонують широкий асортимент моделей зовнішніх жорстких дисків, які розрізняються між собою за розміром, вартістю, кількістю можливих аксесуарів і характеристиками ємності.

До основних переваг зовнішнього жорсткого диска можна віднести той факт, що він, на відміну від вбудованого, призначений для частих взаємодій із різними пристроями. Незважаючи на те, що вбудований носій також може виступати в ролі з’ємного, такі маніпуляції можуть призвести до швидкої поломки накопичувача. Портативний жорсткий диск має міцний корпус, призначений для регулярного безпечного транспортування пристрою.

Як обрати зовнішній жорсткий диск?

При виборі зовнішнього накопичувача варто розуміти, що розмір виробу ніяк не впливає на його якість. Основною перевагою великогабаритних дисків є більший обсяг пам'яті в порівнянні з ноутбучними, що розраховані максимум на 2 Тб. Тим не менш, покупка подібного пристрою буде вигідна лише тим, хто більшу частину часу планує користуватися накопичувачем вдома.

Ціна жорсткого диска багато в чому залежить від його обсягу. Найбільш поширеними вважаються моделі ємністю 1-2 Тб. Що стосується дизайну, то найбільш міцним і надійним варіантом буде металевий корпус. Надійний захист від подряпин і пошкоджень забезпечує також корпус з текстурованою поверхнею. Репутацію самого безпечного корпусу отримали вироби, виконані з металу в поєднанні з гумою.

Портативний жорсткий диск відрізняється простотою і зручністю в експлуатації. Для передачі даних достатньо буде підключити пристрій до комп'ютера або ноутбука, установка додаткових драйверів не знадобиться.

Купити зовнішній жорсткий диск

Перед покупкою портативного жорсткого диска визначіться з його призначенням. Якщо він буде виступати в ролі додаткового сховища даних і постійно перебувати у вас вдома, то за вагу і габарити можна не турбуватися, однак якщо ви плануєте брати його з собою, то до вибору варто підійти більш уважно. Наші фахівці проконсультують вас із усіх питань, що стосуються технічних характеристик і дизайну пристрою, та допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант. Ми пропонуємо якісні товари за демократичними цінами.

CORD Y10400 Standart 10400mAh White-Grey
419 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація