Послуги

Наші послуги - це додаткові опції, які пропонує магазин «Титан» для своїх клієнтів. Йдеться про базовий пакет програм, який відкриває ширші можливості для використання мобільних пристроїв. У пакет входить встановлення та підключення таких додатків, як ES-Manager, Dr. Web Lite, Skype, VK та інші.

Налаштування послуг і додаткові можливості

Розробники операційної системи Android заклали в неї величезну кількість цікавих функцій, якими вже користуються мільйони власників сучасних смартфонів. Установка необхідних програм і налаштування додаткових послуг стануть важливим кроком на шляху до правильного використання купленого ґаджета.

Консультанти магазину «Титан» пропонують швидке та якісне налаштування смартфонів, що зробить експлуатацію більш зручною та відкриє перед вами більше функціональних можливостей. Ми пропонуємо наступні типи послуг:

 

  • Ознайомлення з усіма можливими програмами та їхня установка. Наші консультанти порадять найбільш цікаві програми, які будуть відповідати вашим потребам та інтересам;
  • Проведення майстер-класів для більш грамотного використання програм;
  • Завантаження програм, які допоможуть вам завжди залишатися на зв'язку з рідними та друзями;
  • Налаштування 3-G інтернету на базі операційної системи Android (за необхідності);
  • Завантаження ігор та інших розважальних програм, які будуть цікавими для вас;
  • Налаштування Android залежно від типу пристрою.

 

Ми гарантуємо високу якість послуг, гідний сервіс та індивідуальний підхід до клієнта.

Як відбувається установка послуг?

Обираючи програми, які слід встановити, необхідно визначитися зі списком основних вимог, які ви висуваєте до свого ґаджета. Якщо ви точно не знаєте, які програми вам будуть потрібні, працівники магазину «Титан» проведуть компетентну консультацію, яка допоможе прийняти рішення, виходячи з ваших зацікавлень і сфери діяльності. Якщо робота вимагає від вас постійно бути в курсі свіжих новин, ми порекомендуємо варіанти, які дозволять йти в ногу з часом і завжди залишатися в курсі всіх світових подій. Для тих, хто вчиться в школі чи університеті, підійдуть програми для спілкування з друзями, а також для пошуку навчальних матеріалів.

Операційна система Android є відносно молодою, проте вона вже встигла завоювати цілу армію прихильників. Вона займає 75- 80% від усього ринку смартфонів і планшетів, а також у деяких галузях значно випереджає операційну систему Apple.

Установка послуг на Android не займає багато часу і не вимагає додаткових програм при підключенні до вашого комп'ютера.

Звернувшись до консультантів магазину «Титан», ви отримаєте повний спектр послуг, які значно поліпшать роботу ваших пристроїв. Завдяки компетентності наших співробітників на вашому смартфоні будуть встановлені корисні програми та додатки, що повністю відповідатимуть вашому стилю життя.

Купити набір послуг за доступною ціною Ви можете в магазині цифрової та комп'ютерної техніки «Титан». Ми чекаємо на вас.

Rhythm CMG727NR19
530 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація