Планшетні ПК

Планшетний ПК (більш популярна назва - планшет) - це пристрій, який належить до класу ноутбуків і обладнується сенсорним екраном, що дозволяє працювати без використання миші та клавіатури.

Планшети та їхні особливості

      Якщо Ви вирішили купити планшет для себе чи своєї родини, але ще не визначилися з моделлю, що вас цікавить, консультанти нашого магазину з задоволенням допоможуть вам із вибором.

      Щоб обрати надійний і якісний планшет, зовсім не обов'язково витрачати велику суму і зупинятися на найдорожчому варіанті. Для початку просто визначіться з основними вимогами, які ви будете пред'являти до пристрою. Якщо ви плануєте використовувати планшет виключно з розважальною метою або для серфінгу по мережі, то занадто високі технічні характеристики будуть вам ні до чого, однак якщо ви збираєтеся використовувати техніку в робочих цілях, подбайте про те, щоб вона була здатна виконувати всі функції, що вас цікавлять, на вищому рівні.

Важливим моментом при виборі планшета є розміри дисплея, адже він займає майже 90% від усієї передньої панелі. Тип вбудованої матриці і розширення екрана відіграють визначальну роль при виборі відповідної моделі. Мінімальний розмір дисплея може становити 5 дюймів. Найбільш популярними вважаються планшети з розмірами 7 і 10 дюймів. Такі пристрої зручно носити з собою, вони мають компактні габарити і невелику вагу.

Витирати пил з планшетів рекомендується за допомогою спеціальної губки або серветки, щоб не залишати слідів, розводів і подряпин на екрані. Не допускайте частого попадання на пристрій прямих сонячних променів.

      У магазині «Титан» Ви знайдете більше 10 різних виробників планшетів. Пристрої відрізняються між собою дизайном, габаритами і функціональністю. Консультанти нашого магазину допоможуть підібрати планшетний ПК, який буде відповідати всім вашим вимогам.

Як обрати планшет?

      Що більшим буде розширення екрана, то зручніше буде працювати і переглядати фільми на планшеті. Варто також звернути увагу на комунікації, які здатний підтримувати пристрій. Більшість сучасних планшетів підтримують WI-FI, Bluetooth, а також 3-G модеми.

      Наступним важливим моментом є операційна система, на якій працює планшет. Від неї залежать вимоги до розміру оперативної пам'яті та процесора. Що вища частота процесора, то швидше будуть виконуватися різні робочі процеси. Від цього буде залежати також якість графіки при перегляді фільмів або запуску ігор.

      Продуктивність планшета - це саме той показник, який має найбільший вплив на вартість пристрою. Тож не дивно, що, наприклад, планшетний ПК з двоядерним процесором буде коштувати дорожче, ніж з одноядерним.

Важливу роль відіграє час автономної роботи ґаджета, тобто тривалість роботи планшета без дозарядки. Дорогі вироби здатні протриматися до 10 годин, але це стає можливим тільки за умови економічної експлуатації (без перегляду відеороликів і завантаження ігор). Бюджетні варіанти можуть працювати без дозарядки від 3 до 6 годин. Якщо вам потрібно, щоб пристрій працював в автономному режимі якомога довше, зверніть увагу на більш дорогі моделі.

    Купити надійні планшети з тривалим гарантійним терміном можна в магазині «Титан».

SGW-300H-1AVER
3 480 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація