Wi-Fi адаптер TP-LINK TL-WN822N 300M USB

товар є в наявності
Артикул 65137

Тип Бездротовий адаптер
Стандарт бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11 b / g / n
Робота у двох діапазонах (dual band) немає
Інтерфейс підключення (LAN-порт) USB 2.0
Вхід (WAN-порт) немає
Брандмауер (Firewall) немає
DHCP-сервер немає

499
ціни вказані в гривнях
Купити
додати до порівняння
  • Характеристики
  • Огляд
  • Фото
  • Аксесуари
  • Відгуки

Відмінна швидкість передачі даних стандарту 802.11n ідеальна для перегляду потокового відео високої чіткості та IP-телефонії. Дві зовнішні антени для посилення сигналу. Легка настройка захисту бездротової мережі одним натисненням кнопки QSS. Подовжувальний кабель USB довжиною 1,5 м для більш зручного розміщення пристрою. Підтримка ОС Windows 2000 / XP / Vista / 7.

Бездротовий мережевий USB-адаптер підвищеної потужності TL-WN822N являє собою клієнт бездротових мереж зі швидкістю передачі даних до 300 Мбіт / с, за допомогою якого можна підключити настільний комп'ютер або ноутбук до бездротової мережі і користуватися високошвидкісним Інтернет-з'єднанням. Мережевий адаптер може працювати з будь-якими іншими бездротовими пристроями, що підтримують стандарт IEEE 802.11n/b/g, забезпечуючи високу швидкість передачі даних і надійний сигнал, необхідні для онлайн-ігор, IP-телефонії і навіть для потокового відео високої чіткості.

 Мережевий адаптер TL-WN822N має дві зовнішні антени з коефіцієнтом підсилення 3 дБі, які можна при необхідності повертати в будь-якому напрямку. Застосування зовнішніх антен, порівняно з внутрішніми антенами, значним чином підвищує ефективність роботи пристрою при звичайних умовах експлуатації в приміщенні.

 Сумісний з режимом шифрування WPS (Wi-Fi Protected Setup ™), мережевий адаптер TL-WN822N підтримує Майстер швидкої настройки безпеки (QSS). Для налаштування захищеного з'єднання досить просто натиснути кнопку QSS, розташовану на корпусі пристрою. Майстер швидкого налаштування безпеки не тільки прискорює виконання налаштувань в порівнянні з звичайною процедурою налаштування безпеки, але також і приносить додаткову зручність в тому, що вам не доведеться запам'ятовувати пароль.

 Мережевий адаптер поставляється в комплекті з компакт-диском з утилітою, яка допомагає встановити програмне забезпечення і виконати налаштування бездротової мережі, включаючи настройку безпеки і бездротового з'єднання. Це дуже зручно для користувачів, навіть для початківців.

Пристрій відрізняється стильним дизайном і призначене для настільного розміщення, що є виграшним з погляду прийому сигналу в різних місцях експлуатації, воно гарантує стабільність і безперебійність сигналу. Також мережевий адаптер поставляється в комплекті з 1,5-метровим подовжувальним USB-кабелем для зручності розміщення пристрою

Особливості:

-300 Мбіт / с швидкість бездротової передачі даних ідеально підходить для потокового відео, онлайнових ігор і інтернет-телефонії

-Подвійні зовнішні антени забезпечують високу продуктивність у порівнянні з внутрішніми антенами

-Підтримує WPA/WPA2, а також WEP 64/128/152 біт шифрування

-Міні-USB інтерфейс

-Підтримка інфраструктури та Ad-Hoc режиму

micro SD 8Gb Kingston
149 ₴
ціни вказані в гривнях
Акційна ціна!
Jeka JK 960 3G
3 099 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація