Wi-Fi адаптер TP-LINK TL-WN722N 150M USB

товар є в наявності
Артикул 65136

Бездротовий 150 Мбіт / с USB-адаптер підвищеної потужностіTL-WN722N

389
ціни вказані в гривнях
Купити
додати до порівняння
  • Характеристики
  • Огляд
  • Фото
  • Аксесуари
  • Відгуки
Тип пристрою
Адаптор
Стандарт WI-Fi
802.11 b/g/n
Підключення
USB

Бездротовий мережевий USB-адаптер TL-WN722N дозволяє підключити до бездротової мережі ваш комп'ютер або ноутбук і встановити високошвидкісне підключення до Інтернету. Пристрій підтримує стандарт IEEE 802.11n і забезпечує швидкість бездротового з'єднання до 150 Мбіт / с, що дозволить вам переглядати відео і грати в онлайн-режимі. Крім того, установка захисту бездротового з'єднання може здійснюватися одним натисненням кнопки QSS (Швидка настройка захисту); це дозволить захистити вашу безпровідну мережу від зовнішніх атак.

 

Адаптер TL-WN722N підтримує технологію IEEE 802.11n і дозволяє істотно зменшити втрату даних при передачі на великі відстані, а також при передачі через перешкоди в малих офісах і багатокімнатних квартирах (навіть в умовах бетонних стін). У порівнянні зі звичайними 54 Мбіт / с пристроями, TL-WN722N забезпечує підвищену якість роботи, з ним ви можете насолоджуватися такими додатками, як, наприклад, онлайн перегляд відео; обмін файлами на високій швидкості істотно зменшує час, витрачений на передачу.

Технологія ССА (Оцінка доступності каналу) дозволяє автоматично уникнути конфлікту каналів при передачі даних, завдяки чому суттєво підвищується продуктивність вашого бездротового з'єднання.

USB-адаптер TL-WN722N оснащений потужною 4дБі зовнішньою антеною, яку для підвищення якості з'єднання можна повертати і встановлювати в різні положення в залежності від умов установки. При необхідності, для роботи з більш складними додатками, замість цієї антени можна використовувати здвоєні антени, які забезпечать підвищену якість і дальність сигналу.

Адаптер TL-WN722N підтримує технологію WI-FI Protected Setup ™ (WPS) і оснащений кнопкою Швидкого налаштування захисту (QSS). Тепер користувач може миттєво встановити захист бездротової мережі шляхом одноразового натискання кнопки QSS, після чого в бездротовому з'єднанні буде автоматично встановлено захист WPA2 (більш надійна в порівнянні з шифруванням WEP). Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний - вам навіть немає необхідності запам'ятовувати пароль!

На сьогоднішній день технологія WEP вже не є найбільш надійним захистом для даних, переданих по бездротовій мережі. Адаптер TL-WN722N підтримує технології шифрування WPA/WPA2, розроблені виробничою групою об'єднання WI-FI Alliance для підвищення рівня безпеки бездротових мереж.

FUG1R005W6
4 126 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація