Аксесуари для планшетів та ноутбуків

Планшети та ноутбуки з кожним роком набирають все більшої популярності за рахунок своїх компактних габаритів і постійного поліпшення технічних характеристик. Для підвищення функціональності та зручності експлуатації техніки використовуються численні сучасні аксесуари.

У список найбільш поширених аксесуарів для планшетів і ноутбуків входять:

 

  • зарядні пристрої;
  • док-станції;
  • підставки;
  • плівки для екрану;
  • стілуси і ін.

 

Популярними аксесуарами серед власників ноутбуків також вважаються інвертори, адаптери та сумки. Обирати подібні дрібниці не складно, однак якщо ви не до кінця впевнені в тому, що саме вас цікавить, зверніться за консультацією до продавця.

Аксесуари для ноутбуків

Оскільки ноутбук, незважаючи на свою мобільність, більшу частину часу перебуває не в дорозі, а на робочому місці, то підставка з активним охолодженням стане незамінним аксесуаром. Особливо актуальним дане обладнання буде для ноутбуків, які регулярно витрачають велику кількість ресурсів.

При виборі підставки для ноутбука необхідно враховувати такий основний критерій, як його діагональ. Пам'ятайте, що габарити підставки повинні відповідати розміру діагоналі екрану вашого ноутбука. Другим важливим параметром в процесі вибору буде наявність або відсутність вентиляторів охолодження. Вони дозволяють значно підвищити продуктивність пристрою і забезпечити надійний захист від перегріву. Решта параметрів, які може мати підставка для ноутбука (особливості конструкції, функціональність, колір і т. д.), не такі важливі, тому підбираються суто індивідуально.

Для більшої зручності ви також можете придбати додаткову клавіатуру і мишку для ноутбука. USB-хаб дозволить збільшити кількість портів, які можуть знадобитися вам для використання різних аксесуарів.

Аксесуари для планшетів

Відразу ж після покупки планшета вам необхідно буде придбати прозору захисну плівку для екрану, яка допоможе вберегти його від подряпин. У сучасних магазинах можна знайти плівки, виготовлені спеціально для тих чи інших моделей планшетів, а також універсальні плівки для пристроїв із різною діагоналлю. Для додаткового захисту екрану від подряпин рекомендується використовувати стілуси.

Існують також аксесуари, які призначені не тільки для захисту техніки, але й для розширення її функціоналу. Наприклад, деякі виробники випускають для своїх планшетів спеціальні док-станції та кабелі, що дозволяють підключати пристрій до телевізора або іншої техніки, укомплектованої USB-роз'ємом.

Купити аксесуари для планшетів і ноутбуків

У мережі магазинів «Титан» представлено широкий асортимент аксесуарів для комп'ютерної техніки від різних виробників. Ви можете ознайомитися з нашими товарами на сайті або в одній із торгових точок. З усіх додаткових питань звертайтеся до наших фахівців.

MTP-1303PL-7BVEF
1 300 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація