Годинники Royal London

Висока якість швейцарських годинників не викликає сумнівів, а їхня популярність не втрачається протягом багатьох років. Тим не менш, не тільки швейцарські виробники можуть похизуватися першокласною якістю та надійністю своїх виробів. Англійський бренд Royal London також можна вважати сучасним еталоном точного годинникового механізму в поєднанні з вишуканим дизайном корпусу.

Годинники Royal London: секрет успіху

Перші вироби даної фірми з'явилися в продажу в 1998 році. Не дивно, що спочатку продукція почала набирати популярність саме у Великобританії. Згодом бренд набув широкого поширення далеко за межами своєї країни.

Компанія Royal London прагне врахувати всі запити сучасних споживачів, випускаючи різноманітні за дизайном і функціональністю моделі на будь-який смак. Успіху продукції даної марки сприяв також той факт, що фундаментом для її розвитку послужила компанія Condor Group Ltd, яка вже на той момент була широко відомою в сфері виробництва годинникових механізмів.

Бренд Royal London також відомий тим, що в 2006 році став генеральним спонсором більярдного турніру «World Snooker Grand Prix», що визнаний найбільш престижним у світі.

Переваги годинників Royal London (Ройал Лондон)

Пропонуємо вам список основних аргументів на користь покупки виробів Royal London:

 

  • використання якісних матеріалів для виробництва (виключно титановий сплав або нержавіюча сталь без вмісту домішок нікелю);
  • застосування кераміки для виготовлення ланок браслета;
  • використання високоякісних точних механізмів від надійних виробників зі Швейцарії та Японії;
  • покриття PVD, яке має високу стійкість до зношування;
  • комплектація виробів зносостійким мінеральним склом (в деяких випадках використовується сапфір);
  • виробництво годинників в золотих корпусах, які можуть мати пробу двох видів: 375 і 585.

 

Компанія Royal London продовжує процвітати і з кожним роком набирає все більшої популярності. На даний момент її продукція поширена в 33 країнах світу. Перед покупкою годинників Royal London рекомендуємо ознайомитися з усіма колекціями моделей, які вразять вас своєю багатогранністю.

Оскільки компанія пропонує широкий асортимент варіантів як для жінок, так і для чоловіків, ви можете бути впевнені, що серед усього розмаїття моделей з легкістю зможете підібрати для себе відповідну модель годинника.

Годинники Royal London купити

Ознайомитися з каталогом товарів компанії Royal London ви можете на сайті магазину «Титан». У нас ви зможете не тільки підібрати для себе цікаву модель годинника, але й оформити замовлення з доставкою товару. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів за телефоном, який вказано на сайті.

LTP-1234SG-7AEF
1 130 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація