Годинники Romanson

Незважаючи на відносну молодість бренду Romanson, продукція даної фірми користується популярністю більш ніж у 70 країнах по всьому світу. Настільки стрімке поширення пояснюється не тільки високою якістю, але й неповторним дизайном пропонованих моделей годинників. Що стосується країни-виробника, то офіційно нею вважається Корея, проте у виробництві використовуються швейцарські механізми та дизайн. Саме ця обставина слугує поясненням того факту, що незважаючи на високу якість, вартість всієї продукції є значно нижчою, ніж у швейцарських аналогів.

Годинники Romanson: асортимент моделей

Протягом 20 років компанія випускає різні колекції, що містять оригінальні вишукані моделі годинників. Наприклад, лінійка виробів із серії Classic вражає дотриманням класичних традицій дизайну наручних годинників, доповнених інженерними тонкощами. Почесне місце серед продукції фірми Romanson займає колекція під назвою Adel, яка включає широке розмаїття моделей, що відрізняються оригінальним ні на що не схожим дизайном, а також гармонійним поєднанням сучасних тенденцій з першокласною швейцарською якістю.

Моделі з колекції Modish виконані в стилі мінімалізм і характеризуються чіткими формами і відсутністю великої кількості декоративних елементів. У свою чергу, годинники з колекції Opus, що вважаються спортивним варіантом, комплектуються розширеним додатковим функціоналом. Серед основних додаткових опцій таких моделей зустрічається кварцовий автоматичний хронограф, посилений захист від води та ін. В асортименті ви також можете зустріти вироби з яскравим дизайном, інкрустовані дорогоцінним камінням.

Секрети успіху годинників Romanson

При виготовленні годинників Romanson може використовуватися титан або якісна нержавіюча сталь, на які наноситься золоте покриття, стійке до експлуатації. Скло також відрізняються високою надійністю і може бути сапфіровим або мінеральним. Окремі моделі можуть також обладнуватися керамікою та вольфрамом. Ремінці для годинника виробляються виключно з натуральної шкіри. Деякі вироби інкрустуються кристалами Swarovski та цирконієм.

Перші колекції годинників Romanson були випущені виключно для жінок, проте з часом каталог продукції поповнили вироби для представників сильної статі. Асортимент з кожним роком розширюється, а постійна зміна та впровадження нових дизайнерських ідей привертає все більше шанувальників продукції Romanson.

Годинники Romanson купити

Якщо вас зацікавили годинники даної торгової марки, рекомендуємо ознайомитися з моделями, представленими на нашому сайті. Магазин «Титан» пропонує широкий вибір виробів на будь-який смак. Замовити товар, який вас цікавить, ви можете прямо на нашому сайті.

-камера LOGITECH WEBCAM C170
479 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація