Карти пам'яті

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, що вимагає від нас вміння швидко обробляти великі обсяги інформації. У наші дні Більшість файлів і документів зберігається в електронному вигляді, проте необхідний обсяг пам'яті на певних пристроях не завжди відповідає нашим вимогам і очікуванням. Відмінним рішенням даної проблеми стали карти пам'яті, що відрізняються різними форматами і місткістю.

Карти пам'яті та їх різновиди

Залежно від формату, сучасні карти пам'яті діляться на такі типи:

 

  • SD (Secure Digital) карти найчастіше використовуються для розширення можливостей фото- і відеокамери, а також для роботи з комп'ютерами, КПК і ноутбуками;
  • microSD найкраще підходять для відеореєстраторів, смартфонів, електронних книг і навігаторів;
  • miniSD;
  • MMC (MultiMedia Card);
  • SDHC (здатна вміщати до 32 Гб);
  • SDXC.

 

Зараз найбільшого поширення набули SD / SDHC карти, які здатні вмішати в себе великі обсяги інформації і файлів. Карта SD є підходящим варіантом для пристроїв, які підтримують будь-який з трьох існуючих розмірів форматування, в той час як SDHC підійдуть виключно для моделей, випущених пізніше 2008 року. Ціна електронного носія буде прямо залежати від таких параметрів, як технічні характеристики, ємність, формат і швидкість передачі інформації.

Як вибрати карту пам'яті?

При виборі карти пам'яті фахівці рекомендують звернути увагу на такі основні критерії:

 

  • формат;
  • обсяг (зустрічаються карти пам'яті об'ємом від 2 Гб до 128 Гб);
  • клас (найбільший вплив на продуктивність має швидкість запису даних; виділяють кілька класів швидкості карт пам'яті, з якими ви можете дізнатися у наших фахівців).

 

Сучасні виробники найчастіше дають гарантію на карту пам'яті терміном до п'яти років, однак практика показує, що флеш-пам'ять здатна служити значно довше. З ладу даний електронний пристрій може вийти з різних причин, однак найбільш поширеною серед них є знос осередків пам'яті. За умови нормального використання (для таких стандартних цілей як запис музики, збереження і зчитування фотографій) карта пам'яті може використовуватися по кілька десятків років. Якщо у вас з часом виникли проблеми зі швидкістю запису інформації або ж пристрій перестав виявляти карту пам'яті, найбільш простим рішенням буде пошук нового цифрового носія, оскільки ремонт флешки буде недоцільним. Тим не менш, ви можете відновити до 95% файлів, що зберігалися на старій карті пам'яті, однак для цього необхідно буде звернутися до спеціального сервісного центру.

Карта пам'яті купити

Якщо ви вирішили купити карту пам'яті для свого мобільного телефону або смартфона, зверніться до фахівців мережі магазинів «Титан». Ми пропонуємо широкий вибір моделей різного формату та обсягів. У нас представлені товари у вигідному співвідношенні ціна/якість.

BRAVIS A503 Joy Black
1 888 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація