Футляри для фото та відеокамер

Футляр для фотоапарата або відеокамери - це необхідний аксесуар кожного власника даної техніки, що забезпечує не тільки зручність її експлуатації та транспортування, але й захищає обладнання від механічних пошкоджень, ударів і падінь.

Сумки та чохли для фотоапаратів

Залежно від моделі вашої техніки, сумка може мати різні габарити і форму, завдяки чому для кожного типу фото- і відеокамер можна підібрати відповідний футляр. Для захисту від появи подряпин сумка з внутрішньої сторони комплектується м'якою внутрішньою підкладкою, а захист від пилу, вологи і пошкоджень, як правило, забезпечує твердий зовнішній корпус з міцного пластику. Спеціальні сумки для дзеркальних фотокамер відрізняються великою кількістю зовнішніх і внутрішніх відділень, призначених для розміщення дрібних аксесуарів і деталей.

Для більш зручного транспортування футляри для фотоапаратів можуть обладнуватися зручними ручками і знімним ременем, який дозволяє носити камеру на плечі.

Футляри для відеокамер

Сумка для відеокамери допоможе уникнути появи дрібних пошкоджень і тріщин на корпусі пристрою, а також не допустити потрапляння дрібного сміття і пилу всередину конструкції обладнання. Крім стандартних футлярів, існують сумки-рюкзаки, за допомогою яких ви зможете носити з собою не тільки відеокамеру, але й, наприклад, ноутбук, МР3-плеєр, а також різноманітні аксесуари і карти пам'яті. Даний варіант стане ідеальним рішенням для мандрівників.

При виборі футляра для фото- або відеокамери рекомендуємо звернути увагу на багатофункціональні варіанти з додатковими кишенями та відділеннями. Власникам дорогих камер найкраще підійдуть футляри з внутрішніми перегородками, структурованими м'якими стінками, а також жорсткими вставками і міцним укріпленим дном.

Сучасні виробники пропонують також чохли, що мають підвищений рівень надійності за рахунок водонепроникного корпусу, стійкості до ударів і наявності прогумованої блискавки. 

Футляри для фото- та відеокамер купити

Придбати чохли, сумки та футляри для фотоапаратів і записуючої техніки за доступною ціною ви можете в одній із наших торгових точок, а також в інтернет-магазині «Титан». Ми пропонуємо надійні вироби, що забезпечать зручне та безпечне транспортування електроприладів. Ознайомитися з асортиментом чохлів і сумок ви можете на сайті нашої компанії. Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нашими менеджерами за допомогою телефону або іншим зручним для вас способом.

Pioneer SE-CL501-P
225 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація