Обігрівачі

Обігрівач - побутовий електроприлад, який використовується для опалення житлових і виробничих приміщень. Він може мати різну потужність і включає в себе теплоносій, представлений у вигляді мінерального масла. За допомогою даного обладнання можна опалювати приміщення різної площі (залежить від потужності обігрівача).

Як обрати обігрівач?

    Оскільки в холодну пору року найчастіше виникає необхідність в додаткових джерелах опалення, різноманітні обігрівачі стали в нашій країні буквально незамінним обладнанням. До найбільш поширених типів опалювальних пристроїв відносяться масляні обігрівачі, які вже не перший рік користуються високим попитом серед населення. Сфера використання даного обладнання вкрай широка: вони активно застосовуються як у якості основного, так і в ролі допоміжного джерела тепла.

Масляні обігрівачі мають високі показники якості та компактні габарити, їх легко переміщати з місця на місце. Дане опалювальне обладнання оснащується нагрівальним елементом, вбудованим в закритий корпус пристрою. Він розташований в теплоносії та забезпечує високу потужність обігрівача і можливість легко опалювати великі приміщення.

Продавці магазину «Титан» із задоволенням підберуть високоякісний обігрівач, який ідеально підійде для вашого приміщення.

Принцип роботи обігрівача

     В процесі роботи опалювального обладнання масло нагрівається до високої температури, нагріваючи тим самим металевий корпус пристрою, після чого температура повітря в приміщенні також стає вищою. Потужність масляного обігрівача є основним показником, на який слід звернути увагу при виборі. Чим більша площа приміщення, яке Ви плануєте опалювати, тим вище повинен бути показник потужності пристрою.

Обігрівачі на масляній основі здатні значно знизити витрату електроенергії. Вони абсолютно безпечні, за рахунок чого часто використовуються на промислових підприємствах, які не обладнані газовим опаленням. Якість подачі тепла дозволяє опалювати приміщення великої площі, проте в даному випадку важливо не помилитися з вибором необхідної кількості секцій обігрівача.

Для того щоб можна було нагріти приміщення і довести температуру повітря до потрібного рівня в короткі терміни, масляні обігрівачі комплектуються тепловентилятором. Ще однією важливою перевагою є той факт, що такі обігрівачі абсолютно безшумні і не створюють посушливої ​​атмосфери в приміщенні.

     Купити надійний обігрівач для всієї родини можна в магазині «Титан», у нас ви знайдете якісні пристрої, представлені в широкому діапазоні цін. Наші масляні обігрівачі подарують вам тепло і затишок на весь зимовий період і допоможуть заощадити на оплаті комунальних послуг.

STL-S300H-4AEF
2 090 ₴
ціни вказані в гривняхІнформація